FB TW PIN NWS
BioRank 2551

Caner Şahin

Doğum tarihi : ??.??.1992
Caner Şahin kaç yaşında : 32
Kilo & Boy :
Burcu :
Meslek : Dizi Oyuncusu
Caner Şahin doğum yeri : Eskişehir

Caner Şahin Biyografisi

2016 yılında “Babam ve Ailesi” dizisinde Kadir karakterini canlandırdı.
Caner Şahin, 1992 yılında Eskişehir’de doğmuştur. Anne ve babası emekli öğretmen olan Caner Şahin’in 2 erkek kardeşi vardır. Eskişehir'de Fen lisesinden mezun olduktan sonra İstanbul Teknik Üniversitesi Makina Mühendisliği'ni kazandı. Bir sene hazırlık sınıfını okuduktan sonra birinci sınıfta İstanbul Teknik Üniversitesinde bir tiyatro topluluğuna girdi. İlgisi oyunculuğa kaymaya başlayınca Konservatuvar imtihanlarına girip kazandı ve İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’ne girdi.

Caner Şahin, eğitimine devam ederken bir yandan da arkadaşları ile beraber Tiyatro Lahza’yı kurdu. Tiyatro Lahza’da oyunculuk dışında yönetmenlik de yapmaktadır.

2016 yılında yönetmenliğini Nihat Durak’ın yaptığı “Babam ve Ailesi” dizisinde Bülent İnal, Ayça Bingöl, Ceyda Düvenci, Sercan Badur, Caner Şahin, Erdem Akakçe, Sinan Tuzcu birlikte rol almışlardır.

Filmleri ve Dizileri :
Oyuncu :
2022 - Aldatmak (Tolga)(TV Dizisi)
2021 - Dünya Hali (Sinan)Sinan 2021 - Seni Çok Bekledim (Selahattin)(TV Dizisi)
2020 - Rise of Empires: Ottoman (Ali)(TV Dizisi)
2019 - Kuzgun (Kartal Cebeci) (TV Dizisi)
2018 - Nefes Nefese (Salih Akmeşe) (TV Dizisi)
2018 - Kardeşler (Ramazan) (Sinema filmi)
2017 - Tutsak (Bahadır) (TV Dizisi)
2016 - Babam ve Ailesi (Kadir) (TV Dizisi)


Kaynak:Biyografi.info

Caner Şahin için yapılan aramalar

Caner Şahin, Caner Şahin biyografi, Caner Şahin hayatı, Caner Şahin özgeçmişi, Caner Şahin hakkında, Caner Şahin doğum yeri, Caner Şahin fotoğraf, Caner Şahin video, Caner Şahin resim, Caner Şahin kimdir?, Caner Şahin kaç yaşında?, Caner Şahin nereli, Caner Şahin memleketi