FB TW PIN NWS
BioRank 9037

Bennu Erez

Doğum tarihi : 17.Aralık.1992
Bennu Erez kaç yaşında : 32
Kilo & Boy :
Burcu : Yay
Bennu Erez doğum yeri : İstanbul

Bennu Erez Biyografisi

Yaşam koçu

Bennu Erez insanların yaşamsal faaliyetlerine engel olan yoğun tempodan kurtulmanın sırlarını hayata yeni bir pencere başlığı altında paylaşıyor.

Bennu Erez, 17 Aralık 1992 tarihinde İstanbul'da doğmuştur. 2010 yılında liseyi, 2015 yılında mesleki eğitimini tamamladı. America University Onaylı Uzman psikoloji (psychology expert) NLP uzmanlığı, Yaşam koçluğu, İstanbul üniversitesi ilişki koçluğu eğitimleri kendini geliştirmesinde önemli rol oynadı.

Bennu Erez, 2017 Yılında En İyi Yaşam Koçu alanında ikinci oldu.

Bennu Erez, 2018 yılında Uluslararası Koçluk Derneği'nden ACC (Akredite Sertifikalı Koç) mentorluk egitimini tamamlayıp Mentor ünvanı ile olarak kariyerine devam etti. 2020 yılında CTAA - Complementary Therapists Accredited Association uygulayıcı sertifikası aldı.

Bennu Erez, insan psikolojisi, aile ilişkileri, yaşam koçluğu alanında binlerce kişiye ve onlarca aileye faydalı bir şekilde hizmet sunmuştur. Kendini geliştirmeye okumaya ve eğitimlerine hiçbir şekilde ara vermeyen Bennu Erez çalışmalarına büyük bir şevk ile devam etmektedir.

İnsan psikolojisi ve ilişkiler konusunda çalışmalarını sürdüren Bennu Erez öğrencilere sınav döneminde stresi azaltan önerileri ve aile ilişkilerine dair sunduğu tavsiyelerle son zamanlarda adından sıkça söz ettirmeye devam ediyor.

Kaynak:Biyografi.info

Bennu Erez için yapılan aramalar

Bennu Erez, Bennu Erez biyografi, Bennu Erez hayatı, Bennu Erez özgeçmişi, Bennu Erez hakkında, Bennu Erez doğum yeri, Bennu Erez fotoğraf, Bennu Erez video, Bennu Erez resim, Bennu Erez kimdir?, Bennu Erez kaç yaşında?, Bennu Erez nereli, Bennu Erez memleketi