FB TW PIN NWS
BioRank 5211

Bekir Hazar

Doğum tarihi : ??.??.1963
Bekir Hazar kaç yaşında : 61
Kilo & Boy :
Burcu :
Meslek : Gazeteci
Bekir Hazar doğum yeri :

Bekir Hazar Biyografisi

Gazeteci, yazar Bekir Hazar Takvim Gazetesinde yazmaya devam etmektedir.

Bekir Hazar, 1963 yılında doğmuştur. Babası İbrahim Hazar 2013 yılında 83 yaşında iken İstanbul’da vefat etti. Annesi Aynur Erten de Aralık 2013’de vefat etti. Hasan Mesut Hazar, Şekip Hazar ve Taha Hazar adlarında kardeşleri vardır.

Bekir Hazar, TGRT Haber Genel Yayın Yönetmenliği ve Genel Müdür Yardımcılığı, İHA Genel Müdürü, ShowTV Haber Müdürü, Ateş Hattı Yapımcısı, A Takımı Danışmanı, Pazar Keyfi-Uçankuş Koordinatörü, Show TV İç Yapımlar Yayın Koordinatörü görevlerini üstlendi. Yeni Şafak gazetesinde köşe yazıları yazdı. ATV İç Yapımlar Grup Müdürü olarak televizyonculuk hayatına devam etti.

Bekir Hazar, Show Haber’de Haber müdürlüğü yaptığı dönemde iki kez hacca gitti ve Mekke’de ilk defa gizli kamera kullanarak oraların görüntüsünü çekti. O güne kadar hiç bir televizyoncunun Hira Nur ve Sevr Mağarasında çekim yapıp yayınlamadığını anlatmıştır. 2014 yılında Baronlar İmparadorluğu isimli kitabını okur severler ile buluşturmuştur.

Gazeteci, yazar Bekir Hazar Takvim Gazetesinde yazmaya devam etmektedir.

Kitaplar:
2010 - Dikkat Yayın Var!
2014 - Baronlar İmparadorluğu
2015 - Yazboz (Bekir Hazar ve Ergün Diler)


Kaynak:Biyografi.info

Bekir Hazar için yapılan aramalar

Bekir Hazar, Bekir Hazar biyografi, Bekir Hazar hayatı, Bekir Hazar özgeçmişi, Bekir Hazar hakkında, Bekir Hazar doğum yeri, Bekir Hazar fotoğraf, Bekir Hazar video, Bekir Hazar resim, Bekir Hazar kimdir?, Bekir Hazar kaç yaşında?, Bekir Hazar nereli, Bekir Hazar memleketi