FB TW PIN NWS
BioRank 2685

Bahattin Duran

Doğum tarihi : 26.Eylül.1975
Bahattin Duran kaç yaşında : 49
Kilo & Boy :
Burcu : Terazi
Meslek : Hakem
Bahattin Duran doğum yeri : Kuzguncuk, İstanbul

Bahattin Duran Biyografisi

Hakem Cüneyt Çakır ve yardımcıları Bahattin Duran ile Tarık Ongun, 2018'in Haziran ayında Rusya'da düzenlenecek olan 2018 Dünya Kupası'nda görev alacak.

Bahattin Duran, 26 Eylül 1975 tarihinde İstanbul, Kuzguncuk’da doğmuştur. Kendisinden 4 yaş küçük bir erkek kardeşi vardır. İstanbul Üniversitesi Endüstri Mühendisliği 1996 yılı mezunudur. Üniversiteden mezun olduktan sonra 8 ay İTÜ Vakfı'nda İngilizce eğitimi aldı. Babası Namık Duran ve amcası Şecaattin Duran profesyonel futbolcudur. İcadiye’de amatör olarak futbol oynadığı dönemlerde babasının hakemliği önermesi ile hakemlik serüvenine adım attı.

1994 yılında Hakemlik kurslarına başladı. 1995'te bölge hakemi, 1999'da klasman hakemi oldu. C klasmanında da 2 sene kaldı. 2001'e kadar C klasmanında görev yaptı ve çoğunda da yardımcı hakem olarak sahaya çıktı. 2001'den itibaren Süper Lig'de maçlara çıkmaya başladı. Ağustos 2001 tarihinde yardımcı hakem olarak çıktığı ilk maçı Göztepe-Samsunspor maçı oldu. 1.5 sene sonra FIFA yardımcı hakemi oldu.

Bu arada 1998'in Eylül'ünde Metro'da meyve-sebze satın alma asistanı olarak işe başladı. 2006'da Metro ve Real'in ortak satın alma şirketine terfi ederek geçti.

Bahattin Duran, 2003 yılından bu yana FIFA kokartı taşımaktadır. Çok önemli maçlarda hakemlik yapmanın yanı sıra Metro ve Real'in Meyve-Sebze Bölümü Satın Alma Müdürlüğünü yapmaktadır.

Hakem Cüneyt Çakır ve yardımcıları Bahattin Duran ile Tarık Ongun, 2018'in Haziran ayında Rusya'da düzenlenecek olan 2018 Dünya Kupası'nda görev alacak.

Aynı ekip 2014'de Dünya Kupası'nda da görev yapmıştı.

Kaynak:Biyografi.info

Bahattin Duran hakkında haberler

Tüm Bahattin Duran haberleri

Bahattin Duran videoları

Tüm Bahattin Duran videoları

Bahattin Duran için yapılan aramalar

Bahattin Duran, Bahattin Duran biyografi, Bahattin Duran hayatı, Bahattin Duran özgeçmişi, Bahattin Duran hakkında, Bahattin Duran doğum yeri, Bahattin Duran fotoğraf, Bahattin Duran video, Bahattin Duran resim, Bahattin Duran kimdir?, Bahattin Duran kaç yaşında?, Bahattin Duran nereli, Bahattin Duran memleketi