FB TW PIN NWS
BioRank 8559

Ahmet Çağdaş Çatoğlu

Doğum tarihi : 05.Nisan.1983
Ahmet Çağdaş Çatoğlu kaç yaşında : 40
Kilo & Boy :
Burcu : Koç
Meslek : Gazeteci
Ahmet Çağdaş Çatoğlu doğum yeri : İstanbul

Ahmet Çağdaş Çatoğlu Biyografisi

Ahmet Çağdaş Çatoğlu, 5 Nisan 1983 tarihinde İstanbul'da doğmuştur. İlkokulu Ankara'da okudu. Ortaokul ve liseyi Samsun’da Namık Kemal Lisesinde tamamladı. Samsun'da Ondokuz Mayıs Üniversitesi Medya ve İletişim bölümünde okuyarak mezun oldu.
Gençlik yıllarında uzun süre basketbol oynayan Ahmet Çağdaş Çatoğlu, bir dönem de klasman olarak basketbol hakemliği yaptı.

Ahmet Çağdaş Çatoğlu, iiseden mezun olduğu yıl Haber Aktif adlı haftalık bir gazetede spor muhabiri olarak çalışmaya başladı. Aynı dönemin devamında Yeni Şafak Gazetesi Samsun Muhabiri olarak görev yaptı. 21 yaşında Gazi Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü bünyesinde Basın Şefi olarak göreve başladı. Bu görevine 2009 yılına kadar devam etti. Yurt Haber Ajansı bünyesinde Kanal 7 ve Haber 7 muhabirliği yapan Ahmet Çağdaş Çatoğlu, Radyo Kulüp 104'de gerçekleştirdiği programına uzun süre devam ettikten sonra, bu programı 'Sokak Muhabiri' adıyla Haber Radyo bünyesine taşıdı.

Radyo haberciliği alanında ciddi bir başarı elde eden Çatoğlu, Haber Medya Grubu bünyesinde yer alan Haber Gazetesi ve Haber AKS TV'de de uzun süre siyaset muhabirliği yaptı. Birçok televizyon kanalı ve bu kanalların içeriğinde yer alan programlarda görev yapan Ahmet Çağdaş Çatoğlu'nun, yine çok sayıda gazete ve dergi ile internet haber sitesinde yer alan birçok çalışmanın altında imzası bulunuyor.

2014-2019 yılları arasında Samsun, Atakum Belediyesi Basın Danışmanı olarak görev yaptıktan sonra 2020 yılında Medya Kulis adlı haber sitesinde Haber Müdürü olarak yeni görevine başlayan Çatoğlu, halen bu görevine devam ederken, Kuzey PR Medya ve Danışmanlık adlı firması ile kurum, kuruluş ve siyasilere sosyal medya danışmanlığı yapmaktadır.

Samsun 19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu Üyesi, Fatihspor Kulübü Basın Sözcüsü, Atakum Şehir Platformu Basın Sözcüsü olarak da görev yapan Ahmet Çağdaş Çatoğlu, aslen Ünye'lidir ve koyu bir Samsunspor taraftarıdır.

Kaynak:Biyografi.info

Ahmet Çağdaş Çatoğlu için yapılan aramalar

Ahmet Çağdaş Çatoğlu, Ahmet Çağdaş Çatoğlu biyografi, Ahmet Çağdaş Çatoğlu hayatı, Ahmet Çağdaş Çatoğlu özgeçmişi, Ahmet Çağdaş Çatoğlu hakkında, Ahmet Çağdaş Çatoğlu doğum yeri, Ahmet Çağdaş Çatoğlu fotoğraf, Ahmet Çağdaş Çatoğlu video, Ahmet Çağdaş Çatoğlu resim, Ahmet Çağdaş Çatoğlu kimdir?, Ahmet Çağdaş Çatoğlu kaç yaşında?, Ahmet Çağdaş Çatoğlu nereli, Ahmet Çağdaş Çatoğlu memleketi