FB TW PIN NWS
BioRank 8190

Adil Gür

Doğum tarihi : ??.??.1965
Adil Gür kaç yaşında : 59
Kilo & Boy :
Burcu :
Meslek : İş adamı
Adil Gür doğum yeri : Malatya

Adil Gür Biyografisi

A&G Araştırma şirketi sahibidir.

Adil Gür, 1965 yılında Malatya’da ailesinin ilk çocuğu olarak köyde doğmuştur. 4 kardeşi vardır. Babası öğretmen, annesi ev hanımıdır. 6 yaşında iken Malatya’ya taşındılar. İlkokul ve ortaokulu Malatya’da okudu. Malatya İmam Hatip Lisesinden mezun olduktan sonra İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden 15 yılda mezun oldu.

Üniversitede okurken 1987 yılında Araştırma şirketi Konda’nın sahibi Tarhan Erdem’in yanında çalışmaya başladı. Araştırma sektörüne anketör olarak giren ve 1995 yılına kadar çeşitli araştırma şirketlerinde yöneticilik yapmış olan Adil Gür, 1995 yılında ise A&G Araştırma Şirketi’ni kurdu.

Adil Gür, 1995-2015 yılları arasında seçim tahminleri ile adını duyurdu. Birçok siyasi ve sosyal içerikli araştırma yürütmektedir. Yaklaşık 3 yıldır Türkiye’nin çeşitli belediyeleri ile birlikte Dünya Bankası ve Avrupa Birliği kaynaklı “Vatandaş Karnesi – Başkan Dinliyor” adlı projeyi yürütmekte, vatandaş memnuniyetini arttırıcı çalışmalar yapmaktadır. Adil Gür, 1999 yılında Naile Gür ile evlendi. 1 kız, 1 erkek çocuk babasıdır.

Kaynak:Biyografi.info

Adil Gür için yapılan aramalar

Adil Gür, Adil Gür biyografi, Adil Gür hayatı, Adil Gür özgeçmişi, Adil Gür hakkında, Adil Gür doğum yeri, Adil Gür fotoğraf, Adil Gür video, Adil Gür resim, Adil Gür kimdir?, Adil Gür kaç yaşında?, Adil Gür nereli, Adil Gür memleketi