FB TW PIN NWS
BioRank 4882

Şeyma Subaşı

Doğum tarihi : 02.Temmuz.1990
Şeyma Subaşı kaç yaşında : 34
Kilo & Boy :
Burcu : Yengeç
Meslek :
Şeyma Subaşı doğum yeri : Samsun

Şeyma Subaşı Biyografisi

Acun Ilıcalı'nın eski eşidir.

Şeyma Subaşı, 2 Temmuz 1990 tarihinde Samsun'da doğmuştur. Babası Mustafa Subaşı’dır. Kübra Açıl (Subaşı) adında ablası vardır. İstanbul Aydın Üniversitesi Moda Tasarım Programı bölümünden mezun oldu.

1.74 cm boyunda olan ve 50 kilogram ağırlığında olan Şeyma Subaşı, 2008 yılında Leyla Lydia Tuğutlu'nun birinci olduğu Miss Turkey yarışmasına katıldı ancak sadece ilk yirmiye girebildi.

Şeyma Subaşı, 2009 yılında Acun Ilıcalı'nın sunduğu 'Var mısın Yok Musun ' adlı yarışma programına katılarak 69 bin TL kazandı. 'Var Mısın Yok Musun' adlı yarışma programından sonra Acun Ilıcalı ile yakınlaşmaya başlayan Şeyma Subaşı, 'Yok Böyle Dans' adındaki yarışmada kostüm tasarımcısı olarak görev aldı.

2010 yılından itibaren Acun Ilıcalı ile ilişkisi olduğu iddia edildi. 2013 yılında Acun Ilıcalı’dan Melisa adında bir kızı oldu.

Şeyma Subaşı’nın 2012 yılında Nini Butik ismiyle Nişantaşı'nda açtığı mağaza 2018 ocak ayında kapatıldı.

İstanbul Bebek'te 18 Eylül 2018 tarihinde Healthyishcafe isimli kafe açtı.

Şeyma Subaşı, 18 Eylül 2017 tarihinde Acun Ilıcalı ile Marsilya'daki Türk Konsolosluğu'nda kıyılan nikahla evlendi. 26 Kasım 2018 tarihinde Silivri Adliyesinde görülen dava sonucu anlaşmalı olarak boşandı.

Kaynak:Biyografi.info

Şeyma Subaşı için yapılan aramalar

Şeyma Subaşı, Şeyma Subaşı biyografi, Şeyma Subaşı hayatı, Şeyma Subaşı özgeçmişi, Şeyma Subaşı hakkında, Şeyma Subaşı doğum yeri, Şeyma Subaşı fotoğraf, Şeyma Subaşı video, Şeyma Subaşı resim, Şeyma Subaşı kimdir?, Şeyma Subaşı kaç yaşında?, Şeyma Subaşı nereli, Şeyma Subaşı memleketi