FB TW PIN NWS
BioRank 8553

Recep Özcan

Doğum tarihi : -
Recep Özcan kaç yaşında : -
Kilo & Boy :
Burcu :
Meslek : Avukat
Recep Özcan doğum yeri : Sinop

Recep Özcan Biyografisi

Recep Özcan, Fenerbahçe Spor Kulübünün 5935 sicil numaralı Genel Kurul ve Yüksek Divan Kurulu Üyesidir.
Eski Fenerbahçe Başkanı Ali Şen’in başkanlığı döneminde de F.Bahçe Yönetim Kurulu üyeliği yaptı. Recep Özcan, Tansu Çiller Hükümeti döneminde Başbakan Müsteşar Yardımcısı olarak görev yaptı. Haluk Ulusoy Federasyonu’nda Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu Başkan Vekilliği görevinde de bulundu.

22 Temmuz 2007 XXIII. Dönem Milletvekili Genel Seçimlerinde Genç Parti’den Sinop milletvekili adayı oldu ancak seçilemedi.

Recep Özcan hakkında 2009 yılında Ankara Başsavcılığı’nın Simsar Operasyonu kapsamında suç işlemek için örgüt kurmak, hakime rüşvet vermek ve TFF’nin 14 Şubat 2008’deki başkanlık seçiminin engellenmesi için çalışmak gibi suçlamalardan dava açıldı.

Fenerbahçe'de başkan Aziz Yıldırım'a dava açan Recep Özcan, 11 Eylül 2013 tarihinde Sarı-Lacivertli kulübün başkanlığı için aday olduğunu açıkladı.

Kaynak:Biyografi.info

Recep Özcan için yapılan aramalar

Recep Özcan, Recep Özcan biyografi, Recep Özcan hayatı, Recep Özcan özgeçmişi, Recep Özcan hakkında, Recep Özcan doğum yeri, Recep Özcan fotoğraf, Recep Özcan video, Recep Özcan resim, Recep Özcan kimdir?, Recep Özcan kaç yaşında?, Recep Özcan nereli, Recep Özcan memleketi