FB TW PIN NWS
BioRank 7880

Murat Alptekin

Doğum tarihi : 14.Temmuz.1996
Murat Alptekin kaç yaşında : 28
Kilo & Boy :
Burcu : Yengeç
Meslek : İş adamı
Murat Alptekin doğum yeri : Bakırköy, İstanbul

Murat Alptekin Biyografisi

Murat Alptekin Alçımu Şirketler Group’ Muoz İstanbul Kurucusu, yönetim kurulu başkanı, İcra Kurulu Başkanı'dır.

Murat Alptekin, 14 Temmuz 1996 tarihinde ailenin tek çocuğu olarak İstanbul, Bakırköyde doğmuştur. Babası Osman Alptekin, annesi Bedriye Alptekin’dir. Aslen Adıyaman Kâhtalıdır. İlk, orta ve lise öğrenimini doğduğu yer olan Esenler, İstanbul'da tamamlamıştır.

Murat Alptekin, Nisan 2023 ayında Birsen Alptekin ile evlenmiştir. Üniversite öğrenimini İstanbul Arel Üniversitesi'ne bir süre gittikden sonra kendi isteği ile bırakmış ve kendi işini kurarak ticaret hayatına atılmıştır.

Murat Alptekin, 2019 senesinin sonlarında ALÇIMU Group Şirketini kurmuş büyük başarılar elde etmiştir, İş İnsanı Murat Alptekin kargo sektörüne de giriş yapmış damga vurucak bir proje yaratarak group şirketi bünyesi altında ALÇIMU Kargo adlı firmayı kurup kargo sektöründe öncü firmalar arasına girmiştir.

Okul zamanında ise aynı zamanda da çalışarak kendi geçimini sağlamıştır. Kendi işini yapma hayali Murat Alptekin'i farklı iş dallarına yöneltmiştir. Bir süre değişik sektörlerde çalıştıktan sonra daha iyi başarılara imza atmak amacıyla birçok araştırmalarda bulunmuştur. Akabinde Alçımu Şirketler Group isimli uluslararası taşımacılık firmasını kurmuş ve bu alandaki ilk başarısına imza atmıştır. Alçımu Şirketler Group birçok ünlü firmaların yurt dışı ürünlerini taşıyarak sektörde lider konuma yükselmiştir.

2021 yılı sonlarında ise Alçımu Kargo isimli firmasını kuran İş İnsanı Murat Alptekin büyük bir projeye giriş yapmıştır. Bu kapsamda; firmaların kargoyla ilgili sorunlarını ortadan kaldırmaya yönelik girişimlerde bulunduğu bu projesiyle başarılarına bir yenisini daha eklemiştir.

İş insanı Murat Alptekin Eğlence sektörene de giriş yaparak imzasını atmıştır.

İş insanı Alptekin Alçımu şirketler Group bünyesinde MUOZ İstanbul isimli eğlence mekanı açarak İstanbul’un en popüler ve nezih mekanları arasında ismini ön planlara çıkarmıştır.

Kaynak:Biyografi.info

Murat Alptekin için yapılan aramalar

Murat Alptekin, Murat Alptekin biyografi, Murat Alptekin hayatı, Murat Alptekin özgeçmişi, Murat Alptekin hakkında, Murat Alptekin doğum yeri, Murat Alptekin fotoğraf, Murat Alptekin video, Murat Alptekin resim, Murat Alptekin kimdir?, Murat Alptekin kaç yaşında?, Murat Alptekin nereli, Murat Alptekin memleketi