FB TW PIN NWS
BioRank 509

Merve Özkaynak

Doğum tarihi : ??.??.1987
Merve Özkaynak kaç yaşında : 37
Kilo & Boy :
Burcu :
Meslek :
Merve Özkaynak doğum yeri : İstanbul

Merve Özkaynak Biyografisi

Youtuber, Türkiye’nin en çok izlenen kadın video kanallarından bir tanesine sahiptir.

Merve Özkaynak, 1987 yılında İstanbul’da ailesinin ortanca kızı olarak doğmuştur. Bir ablası, bir kız kardeşi vardır. Liseden mezun olduktan sonra iş hayatına atıldı. Üniversitede İletişim dalında eğitim gördü.

Merve Özkaynak, Vakkoda Moda danışmanı, İspanyol bir gelinlik mağazası olan Pronovias’da moda danışmanlığı ve Channelde Mağaza Müdür Yardımcısı olarak görev yaptı.

Merve Özkaynak, kısa zamanda Youtube’da herkes tarafından izlenmeye, facebook, twitter ve instagramda takip edilmeye başlanan bir vlogger fenomenidir. Youtube’a koyduğu moda, makyaj ve bakım hakkındaki videolarda ürünleri tanıtması ve tanıtım yaparken kullandığı üslubu, diksiyonu, jest ve mimikleri, sempatik ve samimi tavırları ve güzelliği ile kısa zamanda gönüllere taht kurmuştur.

Merve Özkaynak, Channelde Mağaza Müdür Yardımcısı olarak görev yaptığı dönemde tanıştığı Cem Özkaynak ile evlidir. Melisa adında bir kız çocuğu vardır.

Evlendikten sonra iş hayatına ara vererek yarım kalan öğrenim hayatına geri dönen Merve Özkaynak, üniversitede iletişim bölümünde okumuştur.

Üniversitedeki eğitimi sırasında da reklam ajanslarında yine çalışmaya devam etmiş, mezun olunca da yine bir reklam ajansında müşteri temsilciliği yapmıştır. Sonra da uluslararası bir dergi grubunda online pazarlama müdürlüğü yapmıştır.

Son olarak da kişisel ilgi alanı olan moda, makyaj ve bakım konularıyla uzmanlık alanı olan dijital pazarlamayı birleştirmiştir. Çocukluğundan ve ilk iş deneyimlerimden kalan moda, makyaj ve bakım üzerine bir şeyler üretme fikri ile şu an onu tanıma sebebimiz olan Youtube’daki video bloglara başlamıştır.

Kaynak:Biyografi.info

Merve Özkaynak için yapılan aramalar

Merve Özkaynak, Merve Özkaynak biyografi, Merve Özkaynak hayatı, Merve Özkaynak özgeçmişi, Merve Özkaynak hakkında, Merve Özkaynak doğum yeri, Merve Özkaynak fotoğraf, Merve Özkaynak video, Merve Özkaynak resim, Merve Özkaynak kimdir?, Merve Özkaynak kaç yaşında?, Merve Özkaynak nereli, Merve Özkaynak memleketi