FB TW PIN NWS
BioRank 151

Lütfullah Ağcadağ

Doğum tarihi : ??.??.1985
Lütfullah Ağcadağ kaç yaşında : 39
Kilo & Boy :
Burcu :
Meslek : Müzisyen
Lütfullah Ağcadağ doğum yeri : Gaziantep

Lütfullah Ağcadağ Biyografisi

Lütfullah Ağcadağ, 1985 yılında Gaziantep’te doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Gaziantep’te tamamladı. Bağlama çalmaya, 1995 yılında Gaziantep Hacı Bektaşi Veli kültür derneğinde nota ve solfej dersleri alarak başladı.
Lütfullah Ağcadağ, 2001 yılında, milli eğitim bakanlığına bağlı, özel temel kanar müzik merkezinde eğitimine devam etti. Şelpe metoduyla ilgili daha profesyonel eğitim almak için, 2003 yılında Erdal Erzincan saz evinden eğitim aldı ve profesyonel müzik çalışmalarına başladı.

Lütfullah Ağcadağ, birçok albüme ve tekli çalışmalara enstrümanıyla katkı sağlamış olup, birçok konser, etkinlik ve organizasyonlarda sahne almıştır. Digital platformlarda birçok çalışması bulunmaktadır.

Aynı zamanda Londra musician union üyesi olan Lütfullah Ağcadağ müzik ve sahne çalışmalarını Londra’da sürdürmektedir.

2023 yılında yarısı sözlü, yarısı enstrümantal eserlerden oluşacak albümünü, müzik severlerin beğenisine sunacak olan Lütfullah Ağcadağ, evli ve 2 çocuk babasıdır.

Kaynak:Biyografi.info

Lütfullah Ağcadağ için yapılan aramalar

Lütfullah Ağcadağ, Lütfullah Ağcadağ biyografi, Lütfullah Ağcadağ hayatı, Lütfullah Ağcadağ özgeçmişi, Lütfullah Ağcadağ hakkında, Lütfullah Ağcadağ doğum yeri, Lütfullah Ağcadağ fotoğraf, Lütfullah Ağcadağ video, Lütfullah Ağcadağ resim, Lütfullah Ağcadağ kimdir?, Lütfullah Ağcadağ kaç yaşında?, Lütfullah Ağcadağ nereli, Lütfullah Ağcadağ memleketi