FB TW PIN NWS
BioRank 1094

İlker Karagöz

Doğum tarihi : 18.Mart.1980
İlker Karagöz kaç yaşında : 40
Kilo & Boy :
Burcu : Balık
Meslek : Spiker
İlker Karagöz doğum yeri : Muş

İlker Karagöz Biyografisi

Fox Tv’de Hafta Sonu Çalar Saat haber programını sunmaktadır.

İlker Karagöz, 18 Mart 1980 yılında ailesinin görev yaptığı Muş'da, Mehmet öğretmen ve Zeynep hemşirenin oğlu olarak doğmuştur. Tam ismi Arda İlker Karagöz’dür. Aslen Çanakkalellidir.

Daha önce FOX TV'de Ankara muhabiri olarak çalışan, Parlemento Muhabirleri Derneği üyesi de olan İlker Karagöz, haber spiker olarak girdiği Fox TV de kısa süre içinde haber editörü oldu.

İlker Karagöz, Atv’de haber spikeri olarak çalışmakta olan Damla Ünler Karagöz ile evlidir. 17 Aralık 2012 tarihinde Can Karagöz adında bir oğlu oldu.

Fox Tv’de Hafta Sonu Çalar Saat haber programını sunan Murat Güloğlu programdan attığı Tweet nedeniyle 10 Mart 2017 tarihinde kovuldu. 11 Mart 2017 tarihi itibariyle programın yeni sunucusu ise İlker Karagöz oldu.

Kaynak:Biyografi.info

İlker Karagöz için yapılan aramalar

İlker Karagöz, İlker Karagöz biyografi, İlker Karagöz hayatı, İlker Karagöz özgeçmişi, İlker Karagöz hakkında, İlker Karagöz doğum yeri, İlker Karagöz fotoğraf, İlker Karagöz video, İlker Karagöz resim, İlker Karagöz kimdir?, İlker Karagöz kaç yaşında?, İlker Karagöz nereli, İlker Karagöz memleketi