FB TW PIN NWS
BioRank 6525

İlker Karagöz

Doğum tarihi : 18.Mart.1980
İlker Karagöz kaç yaşında : 44
Kilo & Boy :
Burcu : Balık
Meslek : Spiker
İlker Karagöz doğum yeri : Muş

İlker Karagöz Biyografisi

Fox Tv’de Hafta Sonu Çalar Saat haber programını sunmaktadır.

İlker Karagöz, 18 Mart 1980 yılında ailesinin görev yaptığı Muş'da, Mehmet öğretmen ve Zeynep hemşirenin 3. çocuğu olarak doğmuştur. Tam ismi Arda İlker Karagöz’dür. İlk, orta ve lise eğitimini anne memleketi Çanakkale’de aldı. 1998 yılında Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümünü kazandı. 1998 – 2002 yılları arasında Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümünde lisans eğitimini tamamladı.

2001 yılında Atv Televizyonu’nun Ankara Bürosunda staja başladı. Mezun olduktan sonra aynı kanalda kadroya geçti. Şubat 2007 yılında kuruluşu sırasında Fox Tv’ye transfer oldu. FOX TV'de Ankara muhabiri olarak çalışan, İlker Karagöz, Parlamento, Başbakanlık ve Cumhurbaşkanlığı Muhabirlikleri yaptı.

Parlemento Muhabirleri Derneği üyesi de olan İlker Karagöz, haber spiker olarak girdiği Fox TV de kısa süre içinde haber editörü oldu.

İlker Karagöz, kendisi gibi habercilik yapan Damla Ünler Karagöz ile evlidir. Can Karagöz (d. 17 Aralık 2012) ve Deniz Karagöz adında iki oğlu vardır.

11 Mart 2017’den beri “İlker Karagöz ile Çalar Saat Haftasonu” programıyla Fox Tv’de izleyicinin karşısındadır.

Kaynak:Biyografi.info

İlker Karagöz için yapılan aramalar

İlker Karagöz, İlker Karagöz biyografi, İlker Karagöz hayatı, İlker Karagöz özgeçmişi, İlker Karagöz hakkında, İlker Karagöz doğum yeri, İlker Karagöz fotoğraf, İlker Karagöz video, İlker Karagöz resim, İlker Karagöz kimdir?, İlker Karagöz kaç yaşında?, İlker Karagöz nereli, İlker Karagöz memleketi