FB TW PIN NWS
BioRank 5463

Hayri Gözlükgiller

Doğum tarihi : 28.Ocak.1973
Hayri Gözlükgiller kaç yaşında : 51
Kilo & Boy :
Burcu : Kova
Meslek : Doktor
Hayri Gözlükgiller doğum yeri : Kayseri

Hayri Gözlükgiller Biyografisi

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı
Hayri Gözlükgiller, 28 Ocak 1973 tarihinde Kayseri’de doğmuştur. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini Kayseri'de tamamladı. İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesinde doktor olarak mezun oldu.

Daha sonra da İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları ABD.nda uzmanlık eğitimini tamamlayıp Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları uzman doktoru olmuştur.

Hayri Gözlükgiller, sırası ile Niğde Hacettepe Hastanesi, Nevşehir Yimpaş Çağrı Hastanesi, Kayseri - İncesu Devlet Hastanesi, Kayseri Doğum Evi, Özel Güngören Hastanesi, Medicalpark Bahçelievler Hastanesinde görev yapmıştır.

Uzm. Dr. Hayri Gözlükgiller’in Tıbbi İlgi Alanlarına; Pediyatrik Yoğun Bakım, Çocuk Hastalıkları, Yeni Doğan Bebek Takibi, Bulaşıcı Hastalıklar girmektedir.

Uzm. Dr. Hayri Gözlükgiller halen İstanbul Medicalpark Bahçelievler Hastanesinde görev yapmaktadır ve 26 Kasım 2014 tarihinde Zahide Yetiş’in sunduğu “Zahide İle Yetiş Hayata” adlı programa katıldı.

Hayri Gözlükgiller, Arzu hanım ile evlidir. 3 çocuğu vardır.

Kitapları :
2014 - Anne Babayı Kullanma Kılavuzu


Kaynak:Biyografi.info

Hayri Gözlükgiller videoları

Tüm Hayri Gözlükgiller videoları

Hayri Gözlükgiller kitapları

Tüm Hayri Gözlükgiller kitapları

Hayri Gözlükgiller için yapılan aramalar

Hayri Gözlükgiller, Hayri Gözlükgiller biyografi, Hayri Gözlükgiller hayatı, Hayri Gözlükgiller özgeçmişi, Hayri Gözlükgiller hakkında, Hayri Gözlükgiller doğum yeri, Hayri Gözlükgiller fotoğraf, Hayri Gözlükgiller video, Hayri Gözlükgiller resim, Hayri Gözlükgiller kimdir?, Hayri Gözlükgiller kaç yaşında?, Hayri Gözlükgiller nereli, Hayri Gözlükgiller memleketi