FB TW PIN NWS
BioRank 922

Esin Maraşlıoğlu

Doğum tarihi : 11.Şubat.1966
Esin Maraşlıoğlu kaç yaşında : 58
Kilo & Boy :
Burcu : Kova
Meslek : Model
Esin Maraşlıoğlu doğum yeri : İstanbul

Esin Maraşlıoğlu Biyografisi

Modacı ve manken

Esin Maraşlıoğlu, 11 Şubat 1966 tarihinde İstanbul’ da doğmuştur.

Modacı ve manken olan Esin Maraşlıoğlu, bir giyim mağazası açmış daha sonra kapatmıştır. İlginç tasarımlarıyla, cesur ve marjinal çizgisiyle adından sıkça söz ettirmiştir. Dönem dönem, bazı moda şekillerinin akımına öncülük etmiştir.

Evlilikleri :
1. Eşi : 1983 yılında 17 yaşında iken Musevi iş adamlarından Metin Mızraklı ile evlendi. Bu evlilikten Melisa (d.1984) adında bir kızı vardır.
2. Eşi : 17 Ağustos 1994 tarihinde komedyen Cem Özer ile evlendi. Bu evlilik 5 yıl sürmüştür.

Daha sonra güvenlik şirketi sahibi Yıldırım Memişoğlu, Beşiktaş eski başkanı Serdar Bilgili, iş adamı Ali Rıza Özderici ile adı aşk söylentilerine karıştı.
3. Eşi : Esin Maraşlıoğlu, 21 Nisan 2013 tarihinde İşadamı Melih Yılmaz ile New York’ta evlendi. Ocak 2014 doğumlu Leon adında bir oğlu vardır.

Kaynak:Biyografi.info

Esin Maraşlıoğlu videoları

Tüm Esin Maraşlıoğlu videoları

Esin Maraşlıoğlu için yapılan aramalar

Esin Maraşlıoğlu, Esin Maraşlıoğlu biyografi, Esin Maraşlıoğlu hayatı, Esin Maraşlıoğlu özgeçmişi, Esin Maraşlıoğlu hakkında, Esin Maraşlıoğlu doğum yeri, Esin Maraşlıoğlu fotoğraf, Esin Maraşlıoğlu video, Esin Maraşlıoğlu resim, Esin Maraşlıoğlu kimdir?, Esin Maraşlıoğlu kaç yaşında?, Esin Maraşlıoğlu nereli, Esin Maraşlıoğlu memleketi