FB TW PIN NWS
BioRank 1038

Can Okanar

Doğum tarihi : 27.Mart.1950
Can Okanar kaç yaşında : 74
Kilo & Boy :
Burcu : Koç
Can Okanar doğum yeri :

Can Okanar Biyografisi

Televizyon haberciliğinin duayenlerindendir.

Can Okanar, 27 Mart 1950 tarihinde doğmuştur. 1974 yılında TRT'de diplomasi muhabiri olarak işe başladı. 80'li yıllarda TRT'de yayınlanan "TV Dergisi" programıyla dikkat çekti. 1985 yılında Tv haberleri müdürü oldu.

TRT'de başladığı kariyerine özel TV kanallarında devam etti. Kanal 6 televizyonunda Haber Genel Yayın Yönetmenliği yaptı. Kanal 6'da bir dönem, sabah haberlerinin öncüsü "Bu Sabah" programının yapım ve sunuculuğunu üstlendi. Birinci Körfez Savaşı'na muhabir olarak katıldı.

Kanal 6 televizyonundan sonra ekran partneri siyasetçi ve yorumcu Cüneyt Canver ile birlikte tekrar TRT'ye transfer oldu. daha sonra da ekranlardan uzun süre uzak durdu.

2012 yılında A Haber televizyonunda Öğle Ajansı hafta içi her gün saat 13:00, Akşam Ajansı ise hafta içi her gün 17:00'de sunmaya başladı. Ayrıca 26 Ekim 2013 tarihinde başlayan “Anlatılmamış Öyküler” adlı yaptığı programında tarihin sisler ardında kalan olaylarını inceliyor.

Kaynak:Biyografi.info

Can Okanar videoları

Tüm Can Okanar videoları

Can Okanar için yapılan aramalar

Can Okanar, Can Okanar biyografi, Can Okanar hayatı, Can Okanar özgeçmişi, Can Okanar hakkında, Can Okanar doğum yeri, Can Okanar fotoğraf, Can Okanar video, Can Okanar resim, Can Okanar kimdir?, Can Okanar kaç yaşında?, Can Okanar nereli, Can Okanar memleketi