FB TW PIN NWS
İkizler Projesi

İkizler Projesi (2019)

Türkçe adı : İkizler Projesi
Yönetmen : Ang Lee
Senarist :
Yapım / Dağıtım :
Oyuncular : Will Smith, Mary Elizabeth Winstead, Clive Owen, Benedict Wong, Linda Emond, Ralph Brown
Gösterim tarihi :
Türü : Bilim Kurgu / Aksiyon
Süre : 1s 57dk
Ülke : ABD, Çin
Websitesi :

Film Özeti

İkizler Projesi, yenilikçi bir aksiyon filmi. Her hareketini önceden tahmin edebilen gizemli ve genç bir ajan tarafından hedef alınan seçkin suikastçı Henry Brogan’ı Will Smith canlandırıyor. Filmin yönetmeni, Oscar ödüllü film yapımcısı Ang Lee. Filmin yapımını ünlü yapımcılar Jerry Bruckheimer, David Ellison, Dana Goldberg ve Don Granger gerçekleştiriyor. Filmde ayrıca Mary Elizabeth Winstead, Clive Owen ve Benedict Wong rol alıyor.

İkizler Projesi filminde, Yaşlanan bir kiralık katilin bu pis işlerden kurtulmak isterken kendisini istemediği bir savaşın içinde bulması ve savaştığı kişinin kendisinden 25-30 yaş küçük klonlanmış hali olması hikaye ediliyor. Bu savaşı genç olan kiralık katil mi, yaşlı olan mı kazanacaktır? İkizler Projesi, yenilikçi bir aksiyon filmi ve Will Smith, bir anda her hareketini önceden tahmin edebilen, gizemli, genç bir ajan tarafından hedef alınıp takip edilen seçkin suikastçı Henry Brogan’ı canlandırıyor.

Orijinal ismi ”Gemini Man” olan filmin senaryosunu David Benioff yazarken yönetmen koltuğuna Ang Lee oturmuş. Oyuncu kadrosu ise Will Smith, Mary Elizabeth Winstead, Clive Owen, Benedict Wong, Linda Emond, Ralph Brown isimlerinden oluşturulmuş.

İkizler Projesi fragmanı

Filme ait fragman, trailer ve özet videolarını izleyebilirsiniz :

Ziyaretçi yorumları