FB TW PIN NWS
Biz Böyleyiz

Biz Böyleyiz (2020)

Türkçe adı : Biz Böyleyiz
Yönetmen : Caner Özyurtlu
Senarist :
Yapım / Dağıtım : Avşar Film, Ac Film
Oyuncular : Berrak Tüzünataç, Engin Öztürk, Şebnem Bozoklu, Özge Özpirinçci, Meriç Aral, Boran Kuzum, Hümeyra
Gösterim tarihi :
Türü : Komedi / Dram
Süre : 121 Dakika
Ülke : Türkiye
Websitesi :

Film Özeti

Biz Böyleyiz filminde eski arkadaşlar bir araya geliyor. Ama herkes artık eski halinden farklı. Çocukluk ve gençlik yılları beraber geçmiş bir grup yaz arkadaşı, yetişkinliğe geçmeleriyle birlikte farklı yönlere savrulur. Nezihe'nin ellerinde büyüyen grup, hayatta en değer verdikleri kişi olan Nezihe'nin rahatsızlandığını öğrendiklerinde büyük bir üzüntüye kapılırlar. Ellerinde büyüdükleri Nezihe’nin (Hümeyra) hastalığını duyunca bir araya gelir.

Birbirlerinden tamamen farklı karakterlere sahip olan arkadaşlar, bu vesileyle birkaç günlüğüne bir arada kalmak zorunda kalır. Bu süreç, sürpriz gelişmelerin ve geçmişe yönelik hesaplaşmaların yaşanmasına neden olur. İstanbul’dan İzmir’e Nezihe teyze için yola çıkan arkadaş grubu hiç beklenmedikler sürprizler karşılayacaktır. Bu birbirinden zıt ekip geçmiş hesaplaşmaları ve komik olayları ile sizleri güldürmeye geliyor.

Bir arada yaşamayı, dostluğu ve sırları barındıran bu filmde renkli karakterler ve sürükleyici bir hikaye bulacaksınız. Kan bağı olmayan kardeşlerin hikayesi.

Biz Böyleyiz fragmanı

Filme ait fragman, trailer ve özet videolarını izleyebilirsiniz :

Ziyaretçi yorumları