FB TW PIN NWS
We Own the Night

We Own the Night (2007)

Türkçe adı : Gecenin İki Yüzü
Yönetmen : James Gray
Senarist :
Yapım / Dağıtım : 2929 Productions
Oyuncular : Joaquin Phoenix (Robert 'Bobby' Green), Eva Mendes (Amada Juarez), Mark Wahlberg (Capt. Joseph 'Joe' Grusinsky), Robert Duvall (Deputy Chief Albert 'Bert' Grusinsky), Alex Veadov (Vadim Nezhinski), Dominic Colon (Freddie), Danny Hoch (Jumbo Falsetti), Oleg Taktarov (Pavel Lubyarsky), Antoni Corone (Michael Solo), Tony Musante (Capt. Jack Shapiro)
Gösterim tarihi :
Türü : Dram / Aksiyon / Polisiye / Suç
Süre : 1 Saat, 57 Dakika
Ülke : ABD
Websitesi : www.sonypictures.com/weownthenight...

New Yorklu bir gece kulübü işletmecisi, kardeşinin ve babasının Rus mafyası tarafından öldürülmesine engel olmaya çalışmaktadır.

Film Özeti

Eroin kullanımının yaygınlaşmasıyla birlikte New York'ta suç önü alınamaz bir hale gelir. Yasalar sebebiyle polis görevini tam olarak yerine getiremez ve suçla savaşta başarılı olamaz.

New York'taki Rus mafyasına ait bir gece kulübünü işleten Bobby Green (Joaquin Phoenix), ahlak dışı bir yaşam sürdürmesine rağmen olaylardan uzak durmaya çalışır. Rus mafyasından saklamaya çalıştığı tehlikeli sırrı ise, kardeşi Joseph Grusinsky'nin (Mark Wahlberg), New York'un efsanevi polis memurlarından olan babaları Bert Grusinsky'nin (Robert Duvall) izinden gitmiş bir polis olmasıdır. Bobby Green, artık çığrından çıkmış olan bu savaşta kendine bir yer seçmek zorundadır.

Ziyaretçi yorumları