FB TW PIN NWS
The Gentlemen

The Gentlemen (2020)

Türkçe adı : The Gentlemen
Yönetmen : Guy Ritchie
Senarist : ,
Yapım / Dağıtım :
Oyuncular : Matthew McConaughey, Hugh Grant, Charlie Hunnam, Jeremy Strong, Colin Farrell, Michelle Dockery, Henry Golding, Lyne Renée, Brittany Ashworth, Russell Balogh
Gösterim tarihi :
Türü : Polisiye / Aksiyon
Süre : 1s 53dk
Ülke : ABD
Websitesi :

Film Özeti

The Gentlemen, kurduğu suç imparatorluğunu bırakmak isteyen bir adamın hikayesini konu ediyor. Londra’da kurduğu suç imparatorluğunu bırakmak isteyen Mickey Pearson, ailesi ile birlikte Amerika’ya dönmeyi planlar. Kendisine yeni bir hayat kurmayı planlayan Mickey, işlerini devretmek için ünlü bir milyarder olan Matthew ile anlaşır. Bu sırada Mickey, yıllardır gözünden sakındığı arazilerini Coach ve çetesinden korumaya çalışır. Özel dedektif olan Fletcher ise yıllardır peşine düştüğü Mickey’nin işlediği suçları ortaya çıkarmanın derdindedir. Kendisini türlü entrikaların içinde bulan Mickey, planladığı gibi işin içinden sıyrılmayı başarabilecek midir?

Müthiş kadrosu, komedisi ve soluksuz bırakan aksiyonuyla Guy Ritchie’nin meşhur tarzına geri döndüğü THE GENTLEMEN, milyarder suç baronunun işleri bırakmaya karar verdikten sonra, yerini kapmak için adeta birbirleriyle yarışan suçlularla baş etmesi gerekir. Konu: Mickey Pearson (Matthew McConaughey), Londra’da kurduğu dev suç imparatorluğunu bırakıp ailesiyle birlikte Amerika’ya dönmeye kararlıdır. İşlerini devretmek için ünlü milyarder Matthew (Jeremy Strong) ile anlaşmayı planlarken, bir yandan da gözü gibi baktığı arazilerini Coach (Colin Farrell) ve çetesinden korumaya çalışır. Attığı her adımı takip eden özel dedektif Fletcher (Hugh Grant) ise Mickey’nin çevirdiği dolapları ortaya çıkarma peşindedir. Bu sonu gelmeyen entrikalar ağında, Mickey hayal ettiği gibi işin içinden sıyrılabilecek midir?

Yönetmen koltuğuna, filmin senaryosunu Ivan Atkinson ile birlikte yazan Guy Ritchie otururken oyuncu kadrosu Matthew Mcconaughey, Colin Farrell, Charlie Hunnam, Hugh Grant, Michelle Dockery, Henry Golding, Jeremy Strong, Lyne Renée, Brittany Ashworth, Russell Balogh isimlerinden oluşturulmuş.

The Gentlemen fragmanı

Filme ait fragman, trailer ve özet videolarını izleyebilirsiniz :

Ziyaretçi yorumları