FB TW PIN NWS
Spider-Man 3

Spider-Man 3 (2007)

Türkçe adı : Örümcek Adam 3
Yönetmen : Sam Raimi
Senarist : ,
Yapım / Dağıtım : Columbia Pictures
Oyuncular : Tobey Maguire (Spider-Man ), Kirsten Dunst (Mary Jane Watson), Willem Dafoe (Norman Osborn), James Franco (Harry Osborn), Rosemary Harris (May Parker), Elizabeth Banks (Miss Brant), Thomas Haden Church (Sandman), Topher Grace (Venom ), J.K. Simmons (J. Jonah Jameson)
Gösterim tarihi :
Türü : Aksiyon / Çizgi Roman
Süre : 2 saat, 19 Dakika
Ülke : ABD
Websitesi : www.spiderman-sony.com...

Film Özeti

Özel hayatı ve Örümcek Adam kimliğinin getirdiği sorumluluklar arasında bir denge kurmaya çalışan Peter Parker (Tobey Maguire), sonunda hayatını bir düzene oturtmayı başarmıştır. Fakat Örümcek Adam olmak kolay değildir; kendisini bekleyen tehlikelerden habersiz hayatını sürdürürken tüm varlığını tehdit edecek olan büyük tehlike adım adım yaklaşmaktadır.

Kendine olan güveni ve kibiri çok fazla artmaya başlayan Peter, davranışları ile onu seven herkesi gittikçe üzmeye başlar. Örümcek Adam'ın en tehlikeli düşmanlarından Venom (Topher Grace) ve Kum Adam (Thomas Haden Church) saldırmak için tüm güçlerini toplamak üzere iken Peter'ın gereğinden fazla güvenli ve kibirli tavırları, onu ve sevdiklerini büyük bir tehlike altına atacaktır.

Seri filmler

Ziyaretçi yorumları