FB TW PIN NWS
Rüzgar

Rüzgar (2018)

Türkçe adı : Rüzgar
Yönetmen : Serkan Acar
Senarist :
Yapım / Dağıtım : Avşar Film
Oyuncular : Belçim Bilgin, Halil Sezai, Ataberk Mutlu, Nebil Sayın, Cezmi Baskın
Gösterim tarihi :
Türü : Romantik / Komedi
Süre : 1s 35dk
Ülke : Türkiye
Websitesi :

Avşar Film’in yapımcılığını üstlendiği RÜZGAR; sevgi – hayat – aile çemberinde yolculuk vadeden, dramatik anlarla yaşamın derin sularına götüren eğlenceli bir film.

Film Özeti

Rüzgar (Ataberk Mutlu) buldukları çocukları hırsızlığa zorlayan bir çeteyle büyümüş, kapkaçta ustalaşmış, 'tazı' lakaplı bir çocuktur. Ece (Belçim Bilgin) ve Alper'le (Halil Sezai Paracıkoğlu) yolu kesişen Rüzgar için hayat çok daha güzel bir gelecek vaat etmeye başlar. Ancak çete, Rüzgar'ın peşini kolay bırakmaya niyetli değildir.

35 yaşındaki Ece, çocuk bezi üreten bir şirketin genel müdür yardımcılığını yapmaktadır. Sevgilisi Alper ile mutlu bir ilişkileri vardır ve 2 yıllık ilişkilerini evlilikle taçlandırmanın zamanı gelmiştir. Fakat Alper’in çocuk isteğine karşı çıkan Ece yüzünden bir türlü evlenemezler. Tam da bu sırada beklenmedik bir şekilde hayatlarına giren bir kapkaç çetesi elemanı olan 10 yaşındaki Rüzgar her şeyi değiştirecektir. Sokak çetesini alt etmeye çalışan kahramanlar büyük bir aile olmalarını sağlayacak bir maceraya atılırlar.

Rüzgar fragmanı

Filme ait fragman, trailer ve özet videolarını izleyebilirsiniz :

Ziyaretçi yorumları