FB TW PIN NWS
Nim's Island

Nim's Island (2008)

Türkçe adı : Macera Adası
Yönetmen : Jennifer Flackett, Mark Levin
Senarist : , ,
Yapım / Dağıtım : Walden Media
Oyuncular : Jodie Foster (Alexandra Rover), Abigail Breslin (Nim Rusoe), Gerard Butler (Jack Rusoe / Alex Rover), Peter Callan (Edmund's Father)
Gösterim tarihi :
Türü : Macera / Komedi
Süre : 1 Saat, 36 Dakika
Ülke : ABD
Websitesi : www.nimsisland.com...

Kendi Hikayenizin kahramanı olun.

Film Özeti

Hayal gücünün coştuğu, heyecan dolu egzotik macera adasında her an herşey olabilir. Nim (Abigail Breslin) isimli özgür ruhlu ve enerjik genç kız bu adada yaşar. Çevresi egzotik hayvan dostlarıyla doludur. Nim, ilhamını efsanelerden ve kitaplarından alır. En sevdiği kahraman, dünyanın en büyük maceraperesti olan Alex Rover’dır (Gerard Butler).

Yaşadığı tropik ada işgal edilince, Nim yardım etmesi için ona başvurur. Oysa bilmediği bir şey vardır: Çok sevdiği Rover kitapları serisinin ünlü yazarı Alex(andra) Rover (Jodie Foster), aslında bir kadındır. Üstelik büyük kentteki apartman dairesinde doğadan çok uzakta tek başına yaşayan, son derece korkak ve çekingen bir insandır.

Alexandra, Nim’in mesajı üzerine, gönülsüz de olsa dünyanın ücra köşesindeki bu adaya gitmek zorunda kalır. Ve böylece ikisi de hayatlarının en büyük macerasıyla yüz yüze gelirler. Aradıkları cesareti Alex Rover karakterinin hayali yiğitliğinden alırken, Nim’in Adasını kurtarmak için ihtiyaç duydukları gücü birbirlerinden alacaklardır…

Kendi hikayesinin kahramanı olma üzerine bir film olan “Macera Adası”, yapayalnız olduğunu düşünen bir genç kız ile herşeyden korkacak kadar cesaretsiz olduğunu düşünen olgun bir kadının güçbirliği yaptıkları takdirde hayallerinden çok daha fazlasını başarabileceğini anlatıyor...

Oyuncu Biyografileri

Ziyaretçi yorumları