FB TW PIN NWS
Nasipse Olur

Nasipse Olur (2020)

Türkçe adı : Nasipse Olur
Yönetmen : Selahattin Sancaklı
Senarist :
Yapım / Dağıtım : Vahdet Erdoğan
Oyuncular : Burak Sevinç, Algı Eke, Nur Sürer, Zeyno Eracar, Erdem Baş, Ünal Yeter, Barış Başar, Hakan Bulut, Yeşim Dalgıçer, Selahattin Taşdöğen, Kıvanç Baran Arslan, Eylem Sezgin, Derya Şen, Aşkım Kapışmak, Sefa Yıldırım
Gösterim tarihi :
Türü : Romantik / Komedi
Süre : 1s 45dk
Ülke : Türkiye
Websitesi :

Film Özeti

Şubat 2020 yılında vizyona giren Nasipse Olur filminin yönetmen koltuğunda Selahattin Sancaklı oturdu. Yapımcılığını Vahdet Erdoğan üstlenirken başrollerinde ise Burak Sevinç, Algı Eke ve Nur Sürer yer aldı.

Oyuncu kadrosunda olan isimler:
Burak Sevinç Algı Eke Nur Sürer Zeyno Eracar Erdem Baş Ünal Yeter Barış Başar Hakan Bulut Yeşim Dalgıçer Selahattin Taşdöğen Kıvanç Baran Arslan Eylem Sezgin Derya Şen Aşkım Kapışmak Sefa Yıldırım

Nasipse Olur, hayatında kısa süre içerisinde birçok olumsuz gelişmeye maruz kalan Günfer'in, onun bu kötü günlerinin şahidi Gökhan'ın yardımıyla tüm bu felaketlerden sıyrılmaya çalışmasını konu ediniyor.

Nasipse Olur, üst üste gelen felaketlere karşı inatçı bir mücadele veren genç bir kadının başına gelenleri konu ediyor. Günfer, geçimini pastacılıktan sağlayan genç bir kadındır. Babasının vefatından sonra büyük bir yıkıma uğrayan Günfer, tam kendisini toparlamaya çalışırken, amcasının kumar borcu yüzünden baba yadigarı olan emek fırınına mafyanın dadanmasıyla iyice kötü olur. Bunlar yetmezmiş gibi bir de evlenme hayalleri kurduğu Yaşar tarafından aldatıldığını öğrenmesi Günfer'i hayatını altüst eder. Başına gelen felaketlere karşı direnen Günfer'in hayatı, mahallenin zengin çocuğu Gökhan ile yollarının kesişmesi ile bambaşka bir hal alır.

Küçük kasabasında büyük hayalleri olan Günfer’in hayatı peş peşe gelen felaketlerle altüst olur. Günfer kahramanım dediği babasını kanserden kaybeder. Bu ani ölümün şokunu atlatmadan bu kez amcasının kumar borcu yüzünden baba yadigarı ekmek fırınlarına mafya dadanır. Tüm bu yaşadıkları yetmezmiş gibi evlilik hayalleri kurduğu Yaşar’ın kendisini aldatması bardağı taşıran son damla olur.

“Boyabatlı’nın umudunun bittiği yerde inadı başlar” derler. Küçük dünyasında büyük umutları olan Günfer, ‘Ya nasip’ diyerek her türlü felaketin üstesinden gelmek için mücadele etmeye başlar. Başına gelen bütün felaketlerin tesadüfen tanığı olan Gökhan, her seferinde Günfer’in imdadına hızır gibi yetişir.

Nasipse Olur fragmanı

Filme ait fragman, trailer ve özet videolarını izleyebilirsiniz :

Ziyaretçi yorumları