FB TW PIN NWS
BioRank 8578

Vahdet Erdoğan

Doğum tarihi : 17.Mart.1979
Vahdet Erdoğan kaç yaşında : 44
Kilo & Boy :
Burcu : Balık
Vahdet Erdoğan doğum yeri : Boyabat, Sinop

Vahdet Erdoğan Biyografisi

Vahdet Erdoğan, İş İnsanı ve Sinema Yapımcısı. Nasipse Olur isimli sinema filminin yapımcılığının yanı sıra, Boyabat 1868 Spor Kulübü Başkanlığı'nı da yürütmektedir.

Vahdet Erdoğan, 17 Mart 1979 tarihinde Sinop'un Boyabat ilçesinde doğmuştur. İlkokulu köyünde, ortaokul ve liseyi İstanbul Üsküdar’da okudu. Üniversite eğitimini Anadolu Üniversitesi'nde halkla ilişkiler alanında tamamladı.

Vahdet Erdoğan, lise yıllarından itibaren sivil toplum kuruluşlarında görev aldı. SİYAD (Sinop İli ve İlçeleri Yardımlaşma Derneği) Çekmeköy Şube Başkanlığı ile SİYAD Genel Başkan Yardımcılığı görevlerinde bulundu.

Üniversite eğitiminden sonra kurumsal ve stratejik yönetim, sosyal sorumluluk, reklamcılık, organizasyon ve siyasal iletişim alanlarında eğitimler aldı. Siyasi partiler, sivil toplum kuruluşları, sosyal sorumluluk projelerinde görevler aldı, yöneticilikler yaptı. Seyahat etmek, sosyal sorumluluk projelerinde görev almak, film izlemek hobileri ve uğraşıları arasında yer almaktadır.

Reklam, tasarım, matbaa ve organizasyon alanlarında faaliyet gösteren farklı kuruluşlarda çalıştıktan sonra 2003 yılında Greenart Group’u kurdu.

Grup bünyesinde; Greenart Ajans, Greenart Organizasyon, Greenart Outdoor reklam, Greenart Prodüksiyon, Argetus Araştırma Şirketi, Bizim Bölge Gazetesi, Hayat Çekmeköy Dergisi ve 2 bölgesel gazeteyi barındırmaktadır.

Halen Greenart Group’un yönetim kurulu başkanlığının yanı sıra TÜRK KIZILAYI Genel Merkez Delegeliği, İstanbul Gazete ve Medya Habercileri Derneği Yönetim Kurulu Üyeliği, Boyabat 1868 Spor Kulübü Başkanlığı'nı yürütmektedir.

Vahdet Erdoğan, Kızılay’daki görevlerini icra ederken Vanlı çocuklara 60 bin oyuncağın ulaştırıldığı “Bir Oyuncak Bir Tebessüm” projesinin yanı sıra Sıfır Noktası 80 Bin Oyuncak Kampanyası, Minik Eller Üşümesin ve 81 İl 81 Anaokulu Projelerinin organizasyonlarında görev almış, bazı projelerin başkanlığını yürütmüştür.

Vahdet Erdoğan, Greenart Group ile Çekmeköy Belediyesi adına 2016 yılından 2019 yılına kadar "Uluslararası Bilim Olimpiyatları", cumhurbaşkanlığı adına "Biz O'nu Çok Sevdik Siyer-i Nebi Yarışması", "Merhamet ve Adalet" ve "Komşuluk" temalı uluslararası kısa film yarışmaları düzenlemiştir. Ayrıca Kızılay için düzenlenen "İyilik" konseptli kısa film yarışmalarının da başkanlığını yürüttü.

Vahdet Erdoğan’ın sahibi olduğu ARGETUS Araştırma şirketi bünyesinde ise 2015 genel seçimlerine yönelik kamuoyu yoklama araştırmaları, 2015’ten 2019’a kadar her yıl İstanbul İlçeleri Ramazan Hizmetleri Araştırması, 15 Temmuz'da Nasıl Değiştik?” konulu araştırma, 2017 Anayasa Değişikliği Halk Oylamasına yönelik kamuoyu yoklama araştırmaları”, 2018 genel seçimlerine yönelik kamuoyu yoklama araştırmaları, İstanbul Gençlik Araştırması, Bingöl Gençlik Araştırması, Ulusal Eğitim Araştırması, Özel Okullara Karşı Yaklaşımlar Araştırması, çeşitli belediyeler için “Yerel Yönetim Değerlendirme, Hizmet ve Memnuniyet Araştırmaları”, “Din ve Değerler Araştırması”, 2019 yerel seçimlerine yönelik “Kamuoyu Yoklama Araştırmaları” gibi büyük ölçekli kamuoyu ve tematik araştırmaları gerçekleştirildi.

Vahdet Erdoğan, mevcut çalışmalarını sürdürürken GREENART Prodüksiyon bünyesinde film yapımcılığına başladı, ilk sinema filmi Nasipse Olur’u 2020 yılında seyirciyle buluşturdu.

Şubat 2020 yılında vizyona giren Nasipse Olur filminin yönetmen koltuğunda Selahattin Sancaklı oturdu. Yapımcılığını Vahdet Erdoğan üstlenirken başrollerinde ise Burak Sevinç, Algı Eke ve Nur Sürer yer aldı.

Sosyal yardım projeleri ve uluslararası olimpiyatlar:
Bir Oyuncak Bir Tebessüm – Kızılay
Sıfır Noktası 80 Bin Oyuncak Projesi
Minik Eller Üşümesin
81 İl 81 Anaokulu
Dede Bana Masal Anlat Projesi
Biz O’nu Çok Sevdik Siyer-i Nebi Yarışması
Sosyal Farkındalık Ödülleri
İstanbul Gençlik Çalıştayı
Prof. Dr. Necmettin Erbakan Uluslararası Bilim Olimpiyatları
Prof. Dr. Fuat Sezgin Uluslararası Bilim Olimpiyatları
Sinema Akademisi
Aliya İzzetbegoviç Uluslararası Bilim Olimpiyatları
Prof. Dr. Aziz Sancar Uluslararası Bilim Olimpiyatları

Filmleri ve Dizileri :
Yapımcı:
2020 - Nasipse Olur


Kaynak:Biyografi.info

Vahdet Erdoğan için yapılan aramalar

Vahdet Erdoğan, Vahdet Erdoğan biyografi, Vahdet Erdoğan hayatı, Vahdet Erdoğan özgeçmişi, Vahdet Erdoğan hakkında, Vahdet Erdoğan doğum yeri, Vahdet Erdoğan fotoğraf, Vahdet Erdoğan video, Vahdet Erdoğan resim, Vahdet Erdoğan kimdir?, Vahdet Erdoğan kaç yaşında?, Vahdet Erdoğan nereli, Vahdet Erdoğan memleketi