FB TW PIN NWS
Monster's Ball

Monster's Ball (2001)

Türkçe adı : Kesişen Yollar
Yönetmen : Marc Forster
Senarist : ,
Yapım / Dağıtım : Lions Gate Films
Oyuncular : Billy Bob Thornton (Hank Grotowski), Halle Berry (Leticia Musgrove), Heath Ledger (Sonny Grotowski), Taylor Simpson (Lucille), Gabrielle Witcher (Betty), Amber Rules (Vera), Peter Boyle (Buck Grotowski), Mos Def (Ryrus Cooper), Charles Cowan Jr. (Willie Cooper)
Gösterim tarihi :
Türü :
Süre : 1 saat, 51 dakika
Ülke : ABD / Kanada
Websitesi :

Üç nesildir gardiyanlık yapan ve idam mahkumlarının infazında efsaneleşmiş bir aile...
11 yıldır ölümü bekleyen bir suçlu... Ve 11 yıldır her gün onunla birlikte ölen karısı ile oğlu...

Film Özeti

İdama mahkum olan Lawrence Musgrove (Puff Daddy), karısı Leticia (Halle Berry) ve oğlu tarafından son kez ziyaret edilir. Mahkumun infaz hazırlıklarıyla ilgilenen ölüm mangasının başı, Hank (Billy Bob Thornton) ile ekibe yeni katılan oğlu Sonny (Heath Ledger) arasında mahkumun "son yürüyüşü" sırasında, Sonny'nin yaptığı işi sorgulayıp bir bunalım geçirmesi yüzünden, büyük bir tartışma çıkar. Tartışmanın sonu bir felaketle sonuçlanır ve Sonny intihar eder. Tüm dünyası bir anda altüst olan Hank, her şeyi geride bırakıp görevinden istifa eder.

Kocasının ölümünün ardından Leticia, Hank'ın devamlı gittiği kafeteryada garsonluk yapmaya başlar ve hayatın sillesini yemiş bu iki insanın yolları tuhaf bir şekilde kesişir. Tutku dolu bir gecenin ardından Hank, Leticia'nın ölüme gönderdiği adamın karısı olduğunu öğrenince şok olur.

Bu iki yaralı kalp, geçmişin öfkeli pençesinden ne derece kurtulup mutlu bir geleceğe yönelebilirler?

Oyuncu Biyografileri

Ziyaretçi yorumları