FB TW PIN NWS
Justice League

Justice League (2017)

Türkçe adı : Justice League: Adalet Birliği
Yönetmen : Zack Snyder
Senarist : ,
Yapım / Dağıtım : Charles Roven, Deborah Snyder
Oyuncular : Ben Affleck, Henry Cavill, Gal Gadot, Jason Momoa, Amy Adams, Amber Heard, Willem Dafoe, Diane Lane, Jesse Eisenberg, Jeremy Irons, J.K. Simmons, Ciaran Hinds, Ezra Miller, Ray Fisher
Gösterim tarihi :
Türü : Macera / Fantastik / Bilim Kurgu / Aksiyon
Süre : 121 Dak.
Ülke : ABD
Websitesi :

Superman'e olanlardan sonra, insanlığa olan inancı, Bruce Wayne'in öncekilerden daha da güçlü bir düşmana karşı yeni arkadaşı Diana Prince'in de yardımını almasına neden olur. Batman ve Wonder Woman birlikte hareket ederek, yeni uyanan bir tehdide karşı, meta insanlardan oluşan bir takım oluştururlar. Ancak, bu eşi benzeri görülmemiş kahramanlardan oluşan takıma rağmen - Batman, Wonder Woman, Aquaman, Cyborg ve Flash - gezegeni bir felaketten kurtarmak için yine de geç kalmış olabilirler.

Film Özeti

İnsanlığa dair inancını yeniden tazeleyen Bruce Wayne (Ben Affleck), yeni dostu Diana (Gal Gadot) ile dünyayı tehdit eden çok daha büyük bir güce karşı koyabilmek için çabuk bir şekilde özel yetenekli kişileri bir araya getirmek için harekete geçmiştir. Temasa geçtikleri kişiler arasında Barry Allen/The Flash, Arthur Curry/Aquaman ve Victor Stone/Cyborg da bulunmaktadır.

Justice League fragmanı

Filme ait fragman, trailer ve özet videolarını izleyebilirsiniz :

Ziyaretçi yorumları