FB TW PIN NWS
Cebimdeki Yabancı

Cebimdeki Yabancı (2018)

Türkçe adı : Cebimdeki Yabancı
Yönetmen : Serra Yılmaz
Senarist :
Yapım / Dağıtım : Ferzan Özpetek, Necati Akpınar
Oyuncular : Belçim Bilgin, Buğra Gülsoy, Şebnem Bozoklu, Leyla Lydia Tuğutlu, Şükrü Özyıldız, Çağlar Çorumlu, Serkan Altunorak
Gösterim tarihi :
Türü : Komedi / Gerilim
Süre : 1s 36dk
Ülke :
Websitesi :

Bir akşam yemeğinde bir araya gelen 7 arkadaşın, oynadıkları bir oyun neticesinde gizledikleri hayatlarının ortaya çıkması sürecini anlatıyor.

Film Özeti

7 eski ve yakın arkadaş bir akşam yemeğinde bir araya gelirler. Banu'nun (Belçim Bilgin) önerisiyle birlikte bir oyun oynamaya karar verirler. Oyun kuralları gereği hepsi telefonlarına gelen tüm mesaj ve bildirimleri yüksek sesle okumak zorundadır. Ancak kısa bir süre sonra gizli kalmış gerçekler yavaş yavaş ortaya çıkmaya başlayınca, o kadar da yakın olmadıklarını farkedecekler, yemek hiç tahmin etmedikleri bir noktaya varacaktır.

Cebimdeki Yabancı filmi, 2016 yapımı İtalyan filmi (Perfetti Sconosciuti) Perfect Stranger'den esinlenerek çekildi.

Dünyaca ünlü yönetmen Ferzan Özpetek’in yapımcıları arasında yer aldığı filmin yönetmenliğini Serra Yılmaz, senaristliğini ise Murat Dişli üstleniyor. Başrollerini Belçim Bilgin, Buğra Gülsoy, Çağlar Çorumlu, Leyla Lydia Tuğutlu, Serkan Altunorak, Şebnem Bozoklu ve Şükrü Özyıldız’ın paylaştığı film seyirciyi sürprizi hiç bitmeyen bir hikayeye davet ediyor.

Cebimdeki Yabancı fragmanı

Filme ait fragman, trailer ve özet videolarını izleyebilirsiniz :

Ziyaretçi yorumları