FB TW PIN NWS
Bekar Bekir

Bekar Bekir (2017)

Türkçe adı : Bekar Bekir
Yönetmen : Serdar Işık
Senarist :
Yapım / Dağıtım :
Oyuncular : Bektaş Erdoğan, İrem Derici, Burçin Bildik, Mevlüt Acaroğlu, Pınar Ünsal, Sabriye Kara
Gösterim tarihi :
Türü : Komedi
Süre : 1s 34dk
Ülke : Türkiye
Websitesi :

Evlenmek için her yolu denemiş, ancak sonuç alamamış Bekir (Bektaş Erdoğan), kuzeni Selçuk'un turistik bir yöredeki oteline gelir. Burada kendine uygun bir eş aramaya devam eden Bekir, otelde tanıştığı [[İrem Derici]] de dahil olmak üzere birçok kişinin verdiği tavsiyelere uygun olarak yorulmak bilmeden arayışını sürdürecektir.

Film Özeti

32 yaşında halen bekar olan Bekir annesiyle yaşamaktadır. Eline "kız tavlama sanatı" adlı bir kitap geçirmiştir ve halen gerçek aşkını aramaktadır! Ama gerek sakarlığı, gerek saflığı ve şanssızlığından dolayı aradığı aşka hiç yaklaşamaz bile. İmdadına mahalledeki yakınları koşar ve aralarında para toplayarak bir umut olması açısından Bekir'i lüks bir otele yollarlar. Fakat bu otelde hayatının aşkını ararken beklenmedik maceralara da bulaşacaktır!

Yönetmenliğini Serdar Işık’ın üstlendiği komedi filminin başrolleri Bektaş Erdoğan ve İrem Derici’ye ait. Senaryosu Baykut Badem’e ait olan yapımda ayrıca Burçin Bildik, Mevlut Acaroğlu, Billur Yılmaz, ve Merve Sarıtaş da rol alıyor.

Bekar Bekir fragmanı

Filme ait fragman, trailer ve özet videolarını izleyebilirsiniz :

Ziyaretçi yorumları