FB TW PIN NWS
Avengers: Endgame

Avengers: Endgame (2019)

Türkçe adı : Avengers: Endgame
Yönetmen : Joe Russo, Anthony Russo
Senarist : ,
Yapım / Dağıtım : Marvel Studios
Oyuncular : Robert Downey, Chris Evans, Mark Ruffalo, Scarlett Johansson, Chris Hemsworth, Brie Larson, Paul Rudd, Josh Brolin, Tom Hiddleston, Jeremy Renner, Chris Pratt, Benedict Cumberbatch, Evangeline Lilly, Tom Holland, Zoe Saldana, Gwyneth Paltrow, Dave Bautista, Elizabeth Olsen, Don Cheadle, Hayley Atwell
Gösterim tarihi :
Türü : Macera / Fantastik / Aksiyon
Süre : 3s 1dk
Ülke : ABD
Websitesi :

Film Özeti

"Avengers Infinity War"un ardından pek çok süper kahraman küle dönüşmüştür. Doktor Strange, Gamora, Drax, Mantis, genç Örümcek Adam, Black Panther, Bucky Barnes, Groot, Scarlet Witch, Vision, Star Lord, Maria Hill, The Wasp ve Nick Fury gibi pek çok kahraman, Thanos'un Sonsuzluk Eldiveni'ni ele geçirmesi ve kendi dengesini kurması yüzünden yok olmuştur ve dünya umutsuz haldedir.

Dünya üzerinde kalan Black Widow, Kaptan Amerika, Thor ve Hulk kendi yaslarını tutmaktayken, Iron ve Nebula ise kontrol edemedikleri bir uzay gemisinin içinde, uzay boşluğunda sürüklenmektedirler. Süper kahramanlar takımı için işler pek de iyi görünmemektedir. Ancak Kuantum Bölgesi'nden çıkmanın bir yolunu bularak Avengers ekibinin kalan üyelerine giden Ant-Man, yeni bir umut ışığı olacaktır. Daha önce var olduğunu bilmedikleri bölgeler, kahramanlar ve evrenlerin varlığını öğrenen ekip, Thanos'un kurduğu bu çarpık dengeyi değiştirmek ve kendilerinden alınanı geri getirmek için hayatlarının en büyük mücadelesine girişeceklerdir. Hepsi kişisel olarak önem verdikleri şeyleri kaybetmiş olan kahramanlarımız için intikam vakti gelmiştir.

Avengers: Endgame fragmanı

Filme ait fragman, trailer ve özet videolarını izleyebilirsiniz :

Ziyaretçi yorumları