FB TW PIN NWS
Yırtıcı Kuşlar

Yırtıcı Kuşlar (2020)

Türkçe adı : Yırtıcı Kuşlar
Yönetmen : Cathy Yan
Senarist :
Yapım / Dağıtım : Warner Bros
Oyuncular : Margot Robbie, Mary Elizabeth Winstead, Jurnee Smollett-Bell, Rosie Perez, Chris Messina, Ewan McGregor
Gösterim tarihi :
Türü : Macera / Aksiyon
Süre : 1s 49dk
Ülke : ABD
Websitesi :

Film Özeti

Yırtıcı Kuşlar, zalim suç lordu tarafından kaçırılan genç bir kızın kurtarılması için verilen mücadeleyi konu ediyor. Gotham'ın kötü adamı Roman Sionis ve yardımcısı Zsasz, genç bir kızı hedef gösterir. Şehirde Cass adındaki genç kızı arayalardan yüzünden büyük bir kaos meydana gelir. Bu durum Harley, Huntress, Black Canary ve Renee Montoya'nın yolunun kesişmesine neden olur. Ekip, genç kızı kurtarmak ve Roman’ı etkisiz hale getirmek için birlikte çalışmak zorunda kalır.

Yırtıcı Kuşlar ve Muhteşem Harley Quınn filminde, Black Mask isimli tehlikeli bir mafya babası tarafından kaçırılan genç bir kızı kurtarmak için Helena Bertinelli ve Dinah Laurel ikilisinin aksiyon ve macera dolu mücadelesi hikaye ediliyor.

Harley Quinn, Gotham şehrinde suçla savaşan bir kanun savaşçısı olan Helena Bertinelli ve suçla savaşan bir aileden gelen yakın dövüş ustası Dinah Laurel güçlerini birleştirip, kaçırılan kızı kurtarmak için Black Mask’ karşı zorlu bir mücadeleye girişir.

Orijinal ismi ”Birds of Prey (And the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)” olan filmin senaryosunu Christina Hodson yazarken yönetmen koltuğuna Cathy Yan oturmuş. Oyuncu kadrosu ise Margot Robbie, Mary Elizabeth Winstead, Jurnee Smollett-Bell, Rosie Perez, Chris Messina, Ewan McGregor isimlerinden oluşturulmuş. Görüntü Yönetmeni : Matthew Libatique Müzik : Daniel Pemberton

Yırtıcı Kuşlar fragmanı

Filme ait fragman, trailer ve özet videolarını izleyebilirsiniz :

Ziyaretçi yorumları