FB TW PIN NWS
What Happens in Vegas...

What Happens in Vegas... (2008)

Türkçe adı : Vegas; Burda Olan Burda Kalır
Yönetmen : Tom Vaughan
Senarist :
Yapım / Dağıtım : Regency Pictures
Oyuncular : Cameron Diaz (Joy McNally), Ashton Kutcher (Jack Fuller), Dennis Farina (Banger), Lake Bell (Tipper)
Gösterim tarihi :
Türü : Romantik / Komedi
Süre : 1 saat, 39 dakika
Ülke : ABD
Websitesi : www.whathappensinvegasmovie.com...

Üç milyon dolarlık karı-koca rolü

Film Özeti

Her ne kadar meşhur deyim “Vegas’ta olan Vegas’ta kalır” dese de, hayatını partiden partiye koşarak geçiren Jack Fuller (Ashton Kutcher) ile ticaretle uğraşan Joy McNally’nin (Cameron Diaz) Las Vegas’ta yaşadıkları, hayatlarının sonuna kadar hatırlayacakları bir haftasonu olacaktır.

İki yabancı, tatil için geldikleri Günahlar Şehri Las Vegas’ta bu şehre özgü ani bir evlilik yaparlar. Ama asıl şamata, çiftin kumar makinasından üç milyon dolar kazanmalarıyla başlayacaktır. Kumarda kazanırlar ama parayı oyunu oynayan Jack’in mi, yoksa ona bir çeyreklik ödünç veren Joy’un alacağı belli değildir.

Yargıç Whopper (Dennis Miller), ganimetin paylaşımı için yaptıkları başvuruyu ve evliliğin feshi taleplerini kabul etmeyerek onları altı aylık zorlu ve zorunlu bir evliliğe mahkum eder. Öncelikle bu evliliği yürütmek için her şeyi yaptıklarını kanıtlamalıdırlar. Aksi halde kazandıkları paranın tek bir dolarını dahi göremeyeceklerdir.

Film Jack ve Joy’un kendilerini bol şamatalı bu evliliğin içinde bulmaları sonucu daha da eğlenceli bir hal alır. Acaba hangisi daha iyi “karı/koca” rolü yapacaktır? Zoraki evliliklerini altı ay sürdürmeyi başarıp büyük ganimete ulaşabilecekler mi; yoksa bu oyun sahtelikten çıkıp gerçek bir öyküye mi dönüşecektir?

Oyuncu Biyografileri

Ziyaretçi yorumları