FB TW PIN NWS
Venedik te Cinayet

Venedik te Cinayet (2023)

Türkçe adı : Venedik te Cinayet
Yönetmen : Kenneth Branagh
Senarist :
Yapım / Dağıtım : 20th Century Studios
Oyuncular : Kenneth Branagh, Jamie Dornan, Michelle Yeoh, Tina Fey, Camille Cottin, Jude Hill, Ali Khan, Emma Laird, Kelly Reilly, Riccardo Scamarcio,
Gösterim tarihi :
Türü : Suç / Polisiye / Gerilim / Dram
Süre : 1s 44dk
Ülke : İngiltere-ABD
Websitesi :

Film Özeti

Orijinal adı A Haunting in Venice

Polisiye edebiyatın ölümsüz ismi Agatha Christie’nin ‘Elmayı Yılan Isırdı’ kitabından uyarlanan ve 15 Eylül’de vizyona girecek olan filmin yönetmen koltuğunda, aynı zamanda başrolünde yer alan Oscar ödüllü Kenneth Branagh oturuyor.

Venedik'te Cinayet, emekli olmasına rağmen kendisini bir anda gizemli bir cinayet vakasının içerisinde bulan dedektif Hercule Poirot'un hikayesini konu ediyor.

Artık emekli olan ve dünyanın en güzel şehirlerinden olan Venedik’e giden dedektif Hercule Poirot, burada terkedilmiş, perili bir binada düzenlenen bir spiritüel seansa gönülsüzce katılır. Misafirlerden biri öldüğünde Poirot, katilin kim olduğunu ortaya çıkarmak için harekete geçer. Cinayeti araştırırken kendisini gölgeler ve sırlarla dolu karanlık bir dünyanın içerisinde bulan Poirot, cinayetin gizemini çözmeyi başarabilecek midir?

Polisiye edebiyatın efsane ismi Agatha Christie’nin ‘Elmayı Yılan Isırdı’ adlı romanından uyarlanan filmde Kenneth Branagh’e Kyle Allen, Camille Cottin, Jamie Dornan, Tina Fey, Jude Hill, Ali Khan, Emma Laird, Kelly Reilly, Riccardo Scamarcio ve Michelle Yeoh gibi yıldız isimler eşlik ediyor.

Venedik te Cinayet fragmanı

Filme ait fragman, trailer ve özet videolarını izleyebilirsiniz :

Ziyaretçi yorumları