FB TW PIN NWS
Söz Vermiştin

Söz Vermiştin (2019)

Türkçe adı : Söz Vermiştin
Yönetmen : Baran Seyhan
Senarist :
Yapım / Dağıtım : Sarmaşık Sanatlar
Oyuncular : Emre Karayel, Aslı Tandoğan, Şenay Gürler, İlyas Özçakır, Gözde Seda Altuner, Enes Üstündağ, Mazlum Çimen, Levent İnanır, Nur Sürer
Gösterim tarihi :
Türü : Romantik / Dram
Süre : 95 Dk.
Ülke : Türkiye
Websitesi :

Film Özeti

Söz Vermiştin, açtığı sosyal medya hesabı vesilesiyle okul döneminden arkadaşı Lilyan ile hayatı yeniden kesişen müzik yapımcısı Nesim ile Lilyan'ın aşk hikâyesini anlatıyor.

Nesim (Emre Karayel), bir müzik yapımcısıdır. Birgün, okul yıllarından tanıdığı Lilyan’la (Aslı Tandoğan) yeni keşfetmeye başladığı sosyal medyada tanışır. Bu tesadüfi karşılaşma kısa zamanda büyük bir aşka dönüşür. Hızla gelişen Lilyan ve Nesim'in tutkulu aşkı, hayatın gerçekleriyle dolu sürprizlere gebedir.

Müzik yapımcısı olan Nedim'in hayatı, bir gün sosyal medyada eski okul arkadaşına rastlamasıyla bambaşka bir hal alır. Okuldan ayrıldıktan sonra bir daha görüşmediği Lilyan'ı sosyal medyada bulan Nesim, bu tesadüf sayesinde Lilyan ile kısa sürede büyük bir aşka yelken açar. Yıllar sonra gelişen bu aşk bir çok sürprizi de beraberinde getirir.

Bir özel şirketin Ceo’su olan Lilyan ve Nesim’in sosyal medyadaki yazışmaları bir süre sonra yüzyüze buluşmalara dönüşür. Zaman ilerledikçe birbirlerine aşık olan çift için herşey güzel giderken Lilyan’ın sebepsiz olarak Nesim’i terkedip gitmesi ile olaylar değişik bir yola evrilir.

Baran Seyhan'ın yönetmen koltuğunda oturduğu "Söz Vermiştin" filminin oyuncu kadrosunda Emre Karayel, Aslı Tandoğan, Şenay Gürler, İlyas Özçakır, Mazlum Çimen gibi isimler yer alıyor.

Söz Vermiştin fragmanı

Filme ait fragman, trailer ve özet videolarını izleyebilirsiniz :

Ziyaretçi yorumları