FB TW PIN NWS
Mucize 2 Aşk

Mucize 2 Aşk (2019)

Türkçe adı : Mucize 2 Aşk
Yönetmen : Mahsun Kırmızıgül
Senarist :
Yapım / Dağıtım :
Oyuncular : Mahsun Kırmızıgül, Mert Turak, Fikret Kuşkan, Biran Damla Yılmaz, Erdal Özyağcılar, Şenay Gürler, Sinan Çalışkanoğlu, Melis Sezen, Levent Sülün, Deniz Oral, Sera Tokdemir, Ali Sürmeli, Suna Selen, Erol Demiröz, Metin Yıldız, Meral Çetinkaya
Gösterim tarihi :
Türü : Dram
Süre : 2s 9dk
Ülke : Türkiye
Websitesi :

Film Özeti

2015 yapımı Mucize'nin devam filmi Mucize 2 Aşk, Doğu'nun bir dağ köyünde yaşayan engelli bir genç olan Aziz ile görücü usulü evlenen Mızgin'in bu kez Batı’ya taşınan ancak yine sınavlarla dolu hayatı merkeze alınıyor.

Mahsun Kırmızıgül’ün yazıp yönettiği filmde Mert Turak, Fikret Kuşkan, Biran Damla Yılmaz, Erdal Özyağcılar, Şenay Gürler, Metin Yıldız gibi birçok isim rol alıyor.

Köylerinde yaşadıkları sorunlardan yorulan Aziz ve Mızgin çifti, Batı’da bir kasabaya yerleşir. Gittikleri kasabada hayat bu ikili için hiçte kolay olmayacaktır. Kötülerin ve önyargılı insanların her yerde var olduğu dünyamızda Aziz ve Mızgin kendi başlarına ayakta kalmayı, hayata tutunmayı, çabalamayı ve çalışmayı öğreneceklerdir. Aziz deliler gibi aşık olduğu karısı Mızgin için, kusurlarından ve engellerinden kurtulmak için büyük bir azimle mücadeleye başlar. Ve Aziz çok sevdiği dünyalar güzeli eşi için Mahir öğretmen ve sinemacı Bahattin yardımı ile mucizeleri birbir gerçekleştirir.

Mucize 2 Aşk fragmanı

Filme ait fragman, trailer ve özet videolarını izleyebilirsiniz :

Ziyaretçi yorumları