FB TW PIN NWS
Legend Of Zorro

Legend Of Zorro (2005)

Türkçe adı : Zorro Efsanesi
Yönetmen : Martin Campbell
Senarist : ,
Yapım / Dağıtım : Colombia Pictures
Oyuncular : Antonio Banderas (Zorro), Alberto Reyes (Brother Ignacio), Julio Oscar Mechoso (Frey Felipe), Gustavo Sanchez-Parra (Cortez), Adrian Alonso (Joaquin)
Gösterim tarihi :
Türü : Western / Macera / Aksiyon
Süre : 2 Saat, 9 dakika
Ülke : ABD
Websitesi : www.sonypictures.com/thelegendofzor...

Zorro efsanesinin devamı.

Film Özeti

İlk filmdeki maceranın üzerinden 10 sene geçmiştir. Alejandro (Antonio Banderas) ve Elena (Cathrine Zeta Jones) evlenmişlerdir ve 10 yaşında, Joaquin (Adrian Alonso) adında bir oğulları vardır. Alejandro, Kaliforniya'nın yoksul ve ezilen halkını toprak sahiplerinin zulmünden korumak için Zorro maskesini hâlen takmaktaysa da, mutlu yuvasını da düşünmekte ve normal bir hayat yaşama arzusuyla görevi arasında gidip gelmektedir.

Öte yandan Kaliforniya, ABD'nin 31. eyaleti olmanın peşindedir, ama gizli bir ortaçağ organizasyonunun üyesi olan bazı ahlâksız kişiler bu olayın gerçekleşmesini önlemeye kararlıdırlar. Maskeli kahraman Zorro'nun bir kez daha Kaliforniya halkının yardımına koşması gerekir. Zorro, Kaliforniya halkına karşı çalışan bu karanlık organizasyonun planlarını kahramanca bertaraf etmeye çalışırken, hayatını ve ailesinin güvenliğini tehlikeye atan bir krize doğru hızla ilerlemektedir.

Oyuncu Biyografileri

Ziyaretçi yorumları