FB TW PIN NWS
Jurassic World:Yıkılmış Krallık

Jurassic World:Yıkılmış Krallık (2018)

Türkçe adı : Jurassic World:Yıkılmış Krallık
Yönetmen : Juan Antonio Bayona
Senarist : ,
Yapım / Dağıtım : Frank Marshall, Patrick Crowley, Belén Atienza
Oyuncular : Chris Pratt, Bryce Dallas Howard, Rafe Spall, BD Wong, James Cromwell, Ted Levine, Justice Smith, Geraldine Chaplin, Daniella Pineda, Toby Jones, Jeff Goldblum
Gösterim tarihi :
Türü : Macera / Bilim Kurgu
Süre : 2s 8dk
Ülke : ABD
Websitesi :

Film Özeti

Sinema tarihinin en popüler ve en başarılı film serilerinden biri olan Jurassic World, aynı heyecan ve maceraya sahip bu yepyeni sinema filminde, eskisinden daha büyüleyici ve dehşet verici yeni türler, favori karakterler ve dinozorlarla geri dönüyor. Jurassic World: Yıkılmış Krallık’a hoş geldiniz.

Oyuncular Chris Pratt ve Bryce Dallas Howard, idari yapımcılar Steven Spielberg ve Colin Trevorrow ile birlikte Universal Pictures ve Amblin Entertainment’ın Jurassic World: Yıkılmış Krallık filmi için geri dönüyor. Chris Pratt ve Howard’a rol arkadaşları James Cromwell, Ted Levine, Justice Smith, Geraldine Chaplin, Daniella Pineda, Toby Jones, Rafe Spall eşlik ederken BD Wong ile Jeff Goldblum ise rollerine geri dönüyorlar.

J.A. Bayona’nın (Kıyamet Günü) yönetmenliğini yaptığı epik aksiyon macera, Jurassic World’ün yönetmeni Trevorrow tarafından yazılmış. Derek Connolly ise ortak yazar. Yapımcılar Frank Marshall ve Pat Crowley, nefes kesen yeni bölümde yapım ekibinin başında bir kez daha Spielberg ve Trevorrow ile birlikte çalışıyor. Belén Atienza, ekibe yapımcı olarak katılıyor.

Jurassic World:Yıkılmış Krallık fragmanı

Filme ait fragman, trailer ve özet videolarını izleyebilirsiniz :

Ziyaretçi yorumları