FB TW PIN NWS
Jumanji: Yeni Seviye

Jumanji: Yeni Seviye (2019)

Türkçe adı : Jumanji: Yeni Seviye
Yönetmen : Jake Kasdan
Senarist : , ,
Yapım / Dağıtım : Columbia film
Oyuncular : Dwayne Johnson, Karen Gillan, Jack Black, Kevin Hart, Alex Wolff, Madison Iseman, Danny DeVito, Colin Hanks, Awkwafina, Nick Jonas, Rory McCann, Danny Glover, Madison İseman, Rory McCann, Rhys Darby
Gösterim tarihi :
Türü : Macera / Komedi / Aksiyon
Süre : 124 Dk
Ülke : ABD
Websitesi :

Film Özeti

Jumanji: Yeni Seviye (Jumanji: The Next Level), arkadaşlarını kurtarmak için kendilerini yeniden oyunun içinde bulan gençlerin maceralarını konu ediyor.

Jumanji ekibi, içlerinden birini kurtarabilmek için oyuna geri dönüyor!Ancak bu sefer hiçbir şeyin bekledikleri gibi olmadığı gerçeğiyle yüzyüze kalıyorlar! Bu oyundan bir kez daha sağ çıkabilmek için karlı dağlardan, kızgın çöllere uzanan birçok çılgın macera ile karşılaşıyorlar.

Dört arkadaş, Jumanji adlı bir oyunda inanılmaz ve ölümcül maceralardan kurtuldu. Bu andan itibaren, asla aynı olmayacak olan, yaşamlarına farklı bakmaya başladılar. Ancak hiçbiri tekrar oyuna geri döneceklerini bile hayal edemezdi. Aslında, kaybolan Spencer hariç. Artık arkadaşlar gönüllü olarak arkadaşlarını kurtarmak için oyuna geri dönüyorlar. Fakat sadece bir problemle yüzleşmek zorundalar: Spencer’ın büyükbabası, ne olduğu ve ileride ne olduğu hakkında hiçbir fikri olmayan, onlarla oyuna girdi. Bir arkadaşını kurtarabilecek ve bu arada daha da zorlaşan ölümcül bir oyundan kurtulabilecekler mi? ..

Jumanji: Yeni Seviye fragmanı

Filme ait fragman, trailer ve özet videolarını izleyebilirsiniz :

Ziyaretçi yorumları