FB TW PIN NWS
Johnny English Strikes Again

Johnny English Strikes Again (2018)

Türkçe adı : Johnny English Tekrar İş Başında
Yönetmen : David Kerr
Senarist : ,
Yapım / Dağıtım : Pinewood Studios
Oyuncular : Rowan Atkinson, Ben Miller, Olga Kurylenko, Jake Lacy, Emma Thompson, Adam James, Miranda Hennessy
Gösterim tarihi :
Türü : Macera / Komedi
Süre : 88 dk
Ülke : İngiltere, Fransa, ABD
Websitesi :

Johnny English Tekrar İş Başında, düzenlenen siber saldırının arkasındaki ismi ortaya çıkarmak için emekli olduğu işine geri dönen Johnny English'in maceralarını konu ediyor.

Film Özeti

Bir siber saldırı sonucu Britanya’daki tüm aktif gizli ajanların kimlikleri ortaya çıkmıştır. Gizli servisin baş hacker’ı bir an önce bulması gerekir. Fakat hiçbir gelişme katedilemeyince gizli servis çareyi bir süre önce emekli olan Johnny English’i geri çağırmakta bulur. Görevi kabul eden English, baş hacker’ı bulmak için kolları sıvasa da bu iş sandığı kadar kolay olmayacaktır. Eski usul yöntemlere sahip olan Johnny English’in hacker’ı bulması için modern teknolojinin zorlukları ile mücadele etmesi gerekir.

“Johnny English serisiyle olduğu kadar Mr. Bean serileriyle de tanınan İngiliz oyuncu Rowan Atkinson’ın başrolünü üstlendiği devam halkasının yönetmen koltuğunda Fresh Meat ve Inside No. 9 gibi dizilerde yönetmenlik yapmış olan David Kerr oturuyor. Oyuncu kadrosunda 2 Oscar ödüllü usta oyuncu Emma Thompson, geçtiğimiz sene “Stalin’in Ölümü”nde izlediğimiz Olga Kurylenko, Ben Miller, Jake Lacy, Adam James ve Miranda Hennessy gibi isimlerin yer aldığı filmin senaryosunda Robert Wade’in imzası bulunuyor.

Johnny English Strikes Again fragmanı

Filme ait fragman, trailer ve özet videolarını izleyebilirsiniz :

Ziyaretçi yorumları