FB TW PIN NWS
Interview

Interview (2007)

Türkçe adı : Görüşme
Yönetmen : Steve Buscemi
Senarist : ,
Yapım / Dağıtım : Cinemavault Releasing
Oyuncular : Steve Buscemi (Pierre Peders), Sienna Miller (Katya), Michael Buscemi (Robert Peders), Tara Elders (Maggie), David Schechter (Maitre'd), Molly Griffith (Garson)
Gösterim tarihi :
Türü : Dram
Süre : 1 saat, 24 dakika
Ülke : ABD / Kanada
Websitesi : www.sonyclassics.com/interview...

Hollandalı yönetmen Theo Van Gogh’un aynı adlı filminin yeniden çevrimi olan “Görüşme”, nükteli tonu, zekice yazılmış senaryosu ve oyuncularının kimyasıyla ilgiyi sürekli ayakta tutan sürükleyici bir film.

Film Özeti

Bir savaş muhabiri olarak isim yapan Pierre (Steve Buscemi), kendisine kızgın olan editörünün verdiği yeni işten hiç hoşlanmamıştır. Amerika’nın en ünlü pembe dizi yıldızı Katya (Sienna Miller) ile bir röportaj yapması gerekmektedir ancak Pierre’in Katya hakkında hiçbir bilgisi yoktur. Bu iki zıt kutup buluştuğunda, Pierre’in küçümseyici, katı politik dünyası ve Katya’nın yüzeysel şöhret dünyası şiddetle çarpışır. Ancak her şey göründüğü gibi değildir. Birbirlerine giderek daha özel itiraflarda bulunan bu iki yaralı insanın bağı kuvvetlense de, bazı gerçeklerin ortaya çıkması türlü aldatmacaları aydınlığa kavuşturacaktır. İkilinin tutku ve gizem dolu atışmaları, perçinleyen bir sürpriz sona varacak ve kimse bu satranç oyununda başladığı noktada kalmayacaktır.

Oyuncu Biyografileri

Ziyaretçi yorumları