FB TW PIN NWS
Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw

Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw (2019)

Türkçe adı : Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw
Yönetmen : David Leitch
Senarist :
Yapım / Dağıtım :
Oyuncular : Dwayne Johnson, Jason Statham, Idris Elba, Vanessa Kirby, Eiza Gonzalez, Eddie Marsan, Teresa Mahoney, Sonia Goswami
Gösterim tarihi :
Türü : Aksiyon
Süre : 2s 16dk
Ülke : ABD
Websitesi :

Film Özeti

Hızlı ve Öfkeli serisinin spin-off filmi olan Hobbs & Shaw, seriden tanıdığımız Luke Hobbs ve Deckard Shaw karakterlerine odaklanıyor.

Jason Statham ve Dwayne Johnson'ın rollerine geri döndüğü Hobbs & Shaw, Diplomatik Güvenlik Ajanı Luke Hobbs ve Deckard Shaw'ın filmin antagonisti Brixton'a karşı ittifak kuruşu ve mücadele edişini konu edinirken Brixton rolünde seyirci karşısına usta aktör İdris Elba çıkıyor.

Hızlı ve Öfkeli : Hobbs ve Shaw filminde, karakterleri taban tabana zıt ama kendilerine göre katı ahlak kuralları olan kanun adamı Hobbs ile kanun kaçağı Shaw’ın, biyolojik bir tehdidi durdurmak için el ele verip birlikte hareket etmeleri hikaye ediliyor.

Hobbs, sadık bir kanun adamıdır. Shaw ise kanunsuz bir kaçak. Shaw, Hobbs’a suikast yapmaya kalkışmıştır. Hobbs, Shaw’u hapse göndermiştir. Hobbs Amerikalı, Shaw ise İngiliz’dir. Görünürde bu iki adam hiçbir ortak noktası olmayan birbirine tamamen zıt iki kişidir. Ama ikisi de onları karşı karşıya getirse de kendi katı ahlak kurallarıyla çalışır ve ikisi de bunu kabul etmeleri başlarına bela açacak bile olsa birbirlerine saygı duyarlar. İkisi de sözel ya da fiziksel bir yüzleşmeden kaçmaz. Birbirlerinden hoşlanmıyor ve birbirlerine güvenmiyor olabilirler ama Hızlı ve Öfkeli, Hobbs ve Shaw’ı sunar. Bu ezeli düşmanların insanlığı sonsuza dek değiştirebilecek biyolojik, sinsi bir tehdidi durdurmak için birlikte çalışmaktan başka seçenekleri yoktur.

Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw fragmanı

Filme ait fragman, trailer ve özet videolarını izleyebilirsiniz :

Ziyaretçi yorumları