FB TW PIN NWS
Hareket Sekiz

Hareket Sekiz (2019)

Türkçe adı : Hareket Sekiz
Yönetmen : Ali Yorgancıoğlu
Senarist :
Yapım / Dağıtım : Dada Vision
Oyuncular : Ali Sunal, Onur Atilla, Sarp Bozkurt, Devrim Yakut, Gürgen Öz, Bihter Dinçel, Hakan Bilgin, Hande Katipoğlu, Aykut Taşkın, Çağatay Atasagun, Doğan Akdoğan
Gösterim tarihi :
Türü : Komedi
Süre : 1s 45dk
Ülke : Türkiye
Websitesi :

Film Özeti

Hareket Sekiz filminde, Rus mafya lideri Zolka’nın peşine düşen Bünyamin, Reşat ve Kazım isminde üç polis memurunun komik maceraları hikaye ediliyor.

Bu zamana kadar tesadüfi başarılar elde eden polis memurları Bünyamin, Reşat ve Kazım’ın zorlu bir görevi vardır. Rus mafya lideri Zolka, büyük bir kaçakçılık peşindedir. Zolka, bor madenini, özel bir silahta kullanılması için Türkiye’den yurt dışına kaçırmayı planlamaktadır. Rus mafyasını çökertmek üzere görevlendirilen Bünyamin, Reşat ve Kazım, kendilerini zorlu bir maceranın içinde bulurlar. Başlarına geleceklerden habersiz büyük bir kargaşanın içine düşün üç polis, Rus mafyasını çökertip, liderlerini yakalamayı başarabilecek midir?

Senaryosunu Ayberk Çınar‘ın yazdığı filmin yönetmen koltuğuna Ali Yorgancıoğlu otururken oyuncu kadrosu Ali Sunal, Onur Atilla, Devrim Yakut, Gürgen Öz, Bihter Dinçel, Sarp Bozkurt, Hakan Bilgin, Hande Katipoğlu, Aykut Taşkın, Çağatay Atasagun, Doğan Akdoğan isimlerinden oluşturulmuş.

Hareket Sekiz fragmanı

Filme ait fragman, trailer ve özet videolarını izleyebilirsiniz :

Ziyaretçi yorumları