FB TW PIN NWS
Güzelliğin Portresi

Güzelliğin Portresi (2019)

Türkçe adı : Güzelliğin Portresi
Yönetmen : Umur Turagay
Senarist : ,
Yapım / Dağıtım : Necati Akpınar
Oyuncular : Burçin Terzioğlu, Birkan Sokullu, Serkan Keskin, Feridun Düzağaç, Güner Özkul, Lara Tonka, Melisa Şenolsun, Şencan Güleryüz, Gizem Soysaldı
Gösterim tarihi :
Türü : Korku / Gerilim
Süre : 125 Dk.
Ülke : Türkiye
Websitesi :

Film Özeti

Genç bir kadın olan Nisan, yıllarca babası ile görüşmemiştir. Ancak babası ile ilgili aldığı önemli bir haberin ardından, eşi ve kızı ile birlikte soluğu baba evinde alır. Yıllar önce kaçarak ayrıldığı köşke geri dönen Nisan, burada tuhaf durumlara şahit olur. Köşke gelmesi ile birlikte kaçıp kurtulduğunu düşündüğü geçmişi ile yüzleşmek zorunda kalan Nisan, bu sırada babası ile ilgili gizemi çözmeye çalışan polisin sorgulamasına maruz kalır. Kendisini köşeye sıkışmış hisseden Nisan, kendisini ve ailesini koruyabilmek için köşkte yaşanan gizemi çözmek zorundadır.

BKM’den nefes nefese bir gerilim! Senelerdir görüşmediği babası ile ilgili önemli bir haber alan Nisan, kızı ve eşi ile birlikte baba evine döner. Yıllar önce kaçarak uzaklaştığı bu köşkte tuhaf şeyler olmaktadır. Bir yandan kaçtığı geçmişi ile yüzleşme, bir yandan babasıyla ilgili sır perdesini kaldırmaya çalışan polis memurunun sorgulamaları Nisan’ı köşeye sıkıştırır.

Köşkte neler olmaktadır? Babasının baş yapıtı olan resimdeki kadının gizemi nedir? Geçmiş kabuslarıyla yeniden karşılaşan Nisan, kendisini ve ailesini koruyabilmek için bu gizemi bir an önce aydınlatmak zorundadır.

Oyuncular: Burçin Terzioğlu, Birkan Sokullu, Serkan Keskin, Melisa Şenolsun, Feridun Düzağaç, Güner Özkul, Şencan Güleryüz, Lara Tonka, Gizem Soysaldı

Güzelliğin Portresi fragmanı

Filme ait fragman, trailer ve özet videolarını izleyebilirsiniz :

Ziyaretçi yorumları