FB TW PIN NWS
Gone Baby Gone

Gone Baby Gone (2007)

Türkçe adı : Kızımı Kurtarın
Yönetmen : Ben Affleck
Senarist : ,
Yapım / Dağıtım : Miramax Films
Oyuncular : Casey Affleck (Patrick Kenzie), Michelle Monaghan (Angie Gennaro), Morgan Freeman (Yüzbaşı Jack Doyle), Ed Harris (Dedektif Remy Bressant)
Gösterim tarihi :
Türü : Dram / Polisiye / Suç
Süre : 1 saat, 54 dakika
Ülke : ABD
Websitesi : video.movies.go.com/gonebabygone/...

Bir kaçırılma olayının sır perdesi...

Film Özeti

Özel detektifler Patrick Kenzie ile Angeia Gennaro (Casey Affleck ve Michelle Monaghan)uzun süredir beraber çalışan iki ortak ve iki sevgilidir. Dört yaşındaki kayıp kız çocuğu Amanda McCready (Madeline O'Brien) olayını aydınlatmak için isteksizdirler, ama Amanda’nın halası “hayır”ı cevap olarak kabul etmemektedir.

Çocuğun annesi ise, ideal bir ebeveyn olmaktan bir hayli uzak, kendine acıyacak duruma düşmüş bir annedir. Küçük Amanda’nın kaçırılması olayına birinin sahip çıkması gerektiğini düşünen çift, Bea McCready’nin (Amy Madigan) yalvarmalarına daha fazla dayanamayıp soruşturmayı üstlenirler.

Amanda’nın kayıp olarak kaldığı her saatin onun hiç bulunamama ihtimalini artırdığının polis dahil herkes farkındadır. Polis onlarla birlikte çalışmak istemez ama Patrick ile Angie’nin polisin sahip olmadığı bağlantıları vardır.

Amanda’nın ortadan kayboluşunun ardındaki ihanet ve yalanlar zinciri üzerindeki perdeyi kaldırmaya çalışırlar. Çocuğun sağ salim bulunma ihtimali giderek azalırken, Patrick ve Angie, onu canlı bulmak uğruna kendi hayatlarını ve ilişkilerini ortaya koymaktan çekinmeyeceklerdir...

Ziyaretçi yorumları