FB TW PIN NWS
Cehennem Melekleri 4

Cehennem Melekleri 4 (2023)

Türkçe adı : Cehennem Melekleri 4
Yönetmen : Scott Waugh
Senarist : ,
Yapım / Dağıtım :
Oyuncular : Sylvester Stallone, Jason Statham, Andy Garcia, Megan Fox, 50 Cent Curtis James Jackson, Dolph Lundgren, Tony Jaa, Nicole Andrews, Iko Uwais, Randy Couture, Jacob Scipio, Levy Tran, Lucy Newman Williams
Gösterim tarihi :
Türü : Gerilim / Aksiyon
Süre : 1s 43dk
Ülke : ABD
Websitesi :

Cehennem Melekleri 4, deniz açıklarında bulunan bir nükleer füze gemisinin teröristlerce ele geçirilmesi sonucu başlatılan operasyon konu ediyor.

Film Özeti

Orijinal adı Expend4bles, Cehennem Melekleri 4, deniz açıklarında bulunan bir nükleer füze gemisinin teröristlerce ele geçirilmesi sonucu başlatılan operasyon konu ediyor.

Cehennem Melekleri, her türlü silahı kullanma becerisi ile donanmış dünyanın son savunma hattıdır. ABD ile Rusya arasında nükleer bir çatışma çıktığında Barney Ross'un liderliğindeki paralı asker grubu, olaya müdahele etmesi için çağrılır. Ancak onların bu görevin üstesinden gelebilmesi için ekibin genişletilmesi gerekir. Ekine katılan yeni üyeler, yeni tarz ve taktiklerle gruba yeni bir anlam kazandıracaktır.

Sylvester Stallone’nin yine başrolde olduğu filmde, Jason Statham, Megan Fox, 50 Cent Curtis James Jackson, Dolph Lundgren, Tony Jaa, Iko Uwais, Andy Garcia, Randy Couture, Jacob Scipio, Levy Tran, Nicole Andrews ve Lucy Newman Williams gibi yıldızlar boy gösteriyor. Yönetmen koltuğunda ise aksiyon filmlerine aşina olan Scott Waugh oturuyor.

Cehennem Melekleri 4 fragmanı

Filme ait fragman, trailer ve özet videolarını izleyebilirsiniz :

Ziyaretçi yorumları