FB TW PIN NWS
Çakallarla Dans 5

Çakallarla Dans 5 (2018)

Türkçe adı : Çakallarla Dans 5
Yönetmen : Murat Şeker
Senarist : ,
Yapım / Dağıtım : SugarWorkz / Taff Pictures
Oyuncular : Şevket Çoruh, İlker Ayrık, Murat Akkoyunlu, Timur Acar, Didem Balçın, Hande Katipoğlu, Hakan Bilgin, Ceyhun Yılmaz, Şebnem Dönmez
Gösterim tarihi :
Türü : Komedi
Süre : 1s 43dk
Ülke : Türkiye
Websitesi :

Çakallarla Dans 5 filminde, birbirlerine 100 metre uzak kalma şartı ile tahliye olan arkadaş grubunun yeni macerası hikaye ediliyor.

Film Özeti

Hakim karşısına geçen çakallar grubu birbirlerine 100 metre uzak kalma şartıyla tahliye olur. Fakat bu durum ekip için hiç de kolay değildir. Bu sırada Kayınço Gökhan’ın hayatı, aldığı haberle bambaşka bir hal alır. Gökhan, yıllar önce yaşadığı tek gecelik bir ilişkiden çocuğu olduğunu öğrenir. Üstelik kızı Leyla, zengin ve züppe bir çocuk olan Sinan ile birliktedir. Gökhan, henüz bir kızı olduğuna alışamamışken bir de Sinan’ı öğrenince deliye döner. Böyle bir çocuğun kızı ile olmasını gururuna yediremeyen Gökhan, Sinan’la Leyla’yı ayırmaya karar verir. Bunu tek başına yapamayacağını anlayan Gökhan, çakallar grubundan yardım ister. Yasağı delip bir araya gelen ekip Kayınço’nun kızını kurtarmak için eğlenceli bir maceraya atılır.

Yönetmen koltuğuna, senaryosunu Ali Tanrıverdi ile birlikte yazan Murat Şeker otururken oyuncu kadrosu Şevket Çoruh, İlker Ayrık, Murat Akkoyunlu, Timur Acar ve Didem Balçın, Hande Katipoğlu, Hakan Bilgin, Ceyhun Yılmaz, Şebnem Dönmez isimlerinden oluşturulmuş.

Çakallarla Dans 5 fragmanı

Filme ait fragman, trailer ve özet videolarını izleyebilirsiniz :

Ziyaretçi yorumları