FB TW PIN NWS
Sorularla: Windows 98

Sorularla: Windows 98

Yazar :
Yayıncı : PUSULA YAYINCILIK VE İLETİŞİM
Yayın tarihi :
ISBN : 9757092460
Sayfa sayısı : 320 sayfa
Kategori : Bilgisayar » Program Eğitimi

Konusu

Hayatımızın içine büyük bir ölçüde girmiş bir teknoloji olan bilgisayar ve adı bilgisayarla beraber anılan Windows 98... Yeni bilgisayar sahibi olduysanız veya bilgisayar almayı düşünüyorsanız öğrenmeniz gereken ilk şey Windows 98'dir. Her kitabın anlatmadığı fakat çok işinize yarayacak bilgileri, her düzeyden Windows 98 kullanıcısı için hazırlanmış olan bu kitapta bulabilirsiniz.

Kitap Windows 98 kullanıcılarının her konuda sorduğu ya da soracağı 219 soru ve bu soruların ayrıntılı cevaplarından oluşuyor. Windows 98’in genel kullanımı, Internet Explorer, Outlook Express, ağ iletişimi, çoklu ortam gibi başlıklar altında yaşadığınız sorunların çözümlerini ve aradığınız soruların cevapları...

Bu cevaplar sadece söz konusu problemi çözmekle kalmıyor, o konuya ilişkin geniş bir çerçeve de sunuyor okuyucuya. Hiçbir soru, “sadece” çözüm gösterilerek cevaplanmıyor, o çözümün nasıl yapıldığı, neden Windows 98’de bu yola gidilmesi gerektiği anlatılıyor...

Soru-cevap yöntemi, pek çok konunun ayrıntılı ve kavramsal bir şekilde açıklanmasını sağlıyor. Windows 98’in özelliklerini anlatan başka kitapların aksine, bu kitapta her şey son derece somut ve problem çözme düzeyinde ele alınmış.

Kitaptaki 219 sorudan bir kısmı mutlaka sizin de kafanızı kurcalamıştır, bir kısmının yanıtını bir yerlerden bulmuş olabilirsiniz. Bir kısmı sizin için cevapsız kalmış olabilir. Bazı problemlerle ise henüz karşılaşmamış bile olabilirsiniz. Her durumda, Sorularla Windows 98, PC kullanırken çok daha verimli ve hızlı olmanızı sağlayacak.

Sorularla Windows 98 kitabının bir başka önemli yanı da şu: Öteki kitaplar gibi başından sonuna kadar okumak zorunda değilsiniz!

Yazarı kimdir?