FB TW GG PIN NWS
BioRank 4405

Travers Beynon

Doğum tarihi : ??.??.1972
Travers Beynon kaç yaşında : 45
Kilo & Boy :
Burcu :
Meslek : İş adamı
Travers Beynon doğum yeri : Melbourne Avustralya

Travers Beynon Biyografisi

Avustralyalı Şeker Adam Travers Beynon, Instagram fenomenidir.

Travers Beynon, 1972 yılında Avustralya, Melbourne’de doğmuştur.

Tütün işi yapanlan Beynon etrafında yüzlerce güzel genç kadın ile birlikte sürdürdüğü yaşamına ilişkin fotoğraflar paylaşarak Instagram'da şöhret oldu.

Candy Shop Mansion (Şeker Dükkanı Malikanesi) adını verdiği bir konutta yaşayan Beynon, kendisini de Şeker Adam olarak adlandırıyor.

Travers Beynon evli, dört çocuk babası. Zaman zaman çocuklarıyla birlikte çekilen pozlarını da Instagram sayfasında paylaşıyor.

Değeri yaklaşık 2 milyon dolar olan bir malikanede sadece ailesiyle değil onlarca güzel kadınla birlikte yaşıyor.

Çılgın partilerinde çekilen fotoğraflarını sosyal medyada paylaşarak ünlü olan Benyon'ın kapısının önü de birbirinden lüks arabalarla dolu. Instagram fenomeni Dan Bilzerian'a rakip olarak görülmektedir.

Evlerinde büyük seks partileri veren tütün kralıyla eşi partilerde bikini modellerini ağırlıyor. Ülkesinde Playboy'un kurucusu olan ve malikanesinde yüzlerde aşayan Hugh Hefner'e benzetilen Travers Beynon'ın eşi Taesha'nın ailesi ise bu olup bitenlerden memnun değil. Genç kadının büyük annesi ve büyükbabası tüm bu olup bitenleri "iğrenç" olarak nitelendiriyor.

İlk eşi Ninibeth Beatriz Jiminez Leal 1991 yılında Dünya Güzeli güzellik kraliçesi idi. Valentino ve Luciana adında iki oğlu vardır.

Travers Beynon, Taesha Beynon ile evlidir ve 2 kız çocuğu vardır.

Kaynak:Biyografi.info

Travers Beynon için yapılan aramalar

Travers Beynon, Travers Beynon biyografi, Travers Beynon hayatı, Travers Beynon özgeçmişi, Travers Beynon hakkında, Travers Beynon doğum yeri, Travers Beynon fotoğraf, Travers Beynon video, Travers Beynon resim, Travers Beynon kimdir?, Travers Beynon kaç yaşında?, Travers Beynon nereli, Travers Beynon memleketi