FB TW GG PIN NWS
BioRank 3977

Simay Tokatlı

Doğum tarihi : ??.??.1993
Simay Tokatlı kaç yaşında : 23
Kilo & Boy :
Burcu :
Meslek :
Simay Tokatlı doğum yeri : Ankara

Simay Tokatlı Biyografisi

18 Nisan 2016 tarihinde TV8 ekranlarında başlayan “Fenomen” adlı yarışmaya katıldı.

Simay Tokatlı, 1993 yılında Ankara’da doğmuştur. Aslen İzmirlidir. İzmir’de İzmir Ekonomi Üniversitesi Güzel Sanatlar ve Tasarım Fakültesinde moda ve tekstil tasarımı bölümünde 3. Sınıfta okumaktadır.

Ankara'da ailesiyle birlikte yaşayan Simay Tokatlı, gezmeyi ve eğlenmeyi çok sevdiğini ayrıca arkadaşlarıyla vakit geçirmekten çok hoşlandığını ifade ediyor.

18 Nisan 2016 tarihinde TV8 ekranlarında Öykü Serter’in sunumu ile başlayan ve aynı evin içerisinde yaşayacak 6 erkek ve 6 kadın olmak üzere başlangıç itibariyle toplam 12 yarışmacının bulunduğu “Fenomen” adlı yarışmaya katıldı. Fenomen Kadın Yarışmacıları Çiğdem Çelik, Derya Şireci, Simay Tokatlı, Özden Cerrahoğlu, Gül Köseoğlu, Ayşenur Balcı olurken, Fenomen Erkek Yarışmacıları Kerim Savaş Sarı, Muhammet Kayku, Osman Aydın (Fenomen), Onur Yüksel, Okan Yiğit, Serbay Çelikbaş olacak.

Kaynak:Biyografi.info

Simay Tokatlı videoları

Tüm Simay Tokatlı videoları

Simay Tokatlı için yapılan aramalar

Simay Tokatlı, Simay Tokatlı biyografi, Simay Tokatlı hayatı, Simay Tokatlı özgeçmişi, Simay Tokatlı hakkında, Simay Tokatlı doğum yeri, Simay Tokatlı fotoğraf, Simay Tokatlı video, Simay Tokatlı resim, Simay Tokatlı kimdir?, Simay Tokatlı kaç yaşında?, Simay Tokatlı nereli, Simay Tokatlı memleketi