FB TW GG PIN NWS
BioRank 5608

Senem Kuyucuoğlu

Doğum tarihi : 22.Eylül.1990
Senem Kuyucuoğlu kaç yaşında : 28
Kilo & Boy :
Burcu : Başak
Meslek : Model
Senem Kuyucuoğlu doğum yeri : İzmir

Senem Kuyucuoğlu Biyografisi

Senem Kuyucuoğlu, 22 Eylül 1990 tarihinde İzmir’de doğmuştur. Babası İrfan Kuyucuoğlu, annesinin adı Nergis Kuyucuoğlu’dur. Gülşah Akpak adında bir ablası vardır. 8 yaşındayken anne babası ayrılmış.
14 yaşında modelliğe başladı. 2006 yılında Deniz Akkaya ile Top Model Türkiye yarışmasında ikinci oldu. 2007 yılında “Best Model of Turkey” yarışmasında "Türkiye'nin en iyi modeli" seçildi. 2007 yılında da “Best Model of the World” yarışmasına Türkiye adına katıldı ve "Dünyanın en iyi ikinci modeli" seçildi.

Çeşitli defile ve organizasyonlarda yer aldı. Mart 2009 ayından itibaren Fashion One TV’de program yaptı. Aynı kanalda “Moda Polisi” adlı moda programını sundu.

Nisan 2009 ayında “Miss Turkey 2009” yarışmasına katılarak ikinci oldu. 24 Ağustos 2009'da Bahamalar'da yapılan Kâinat Güzellik Yarışmasında Türkiye’yi temsil etti. Boxer dergisinin 2009 yılında okur oylarıyla belirlediği Türkiye'nin en seksi 50 kadını sıralamasında da 3. sırayı aldı.

Senem Kuyucuoğlu, 2012 yılında Hakan Meriçliler ile birlikte oldu. Amerika'yaşadı.

2 Mart 2015 tarihinden itibaren Hülya Avşar’ın programında stil danışmanı olarak işe başladı.

Kaynak:Biyografi.info

Senem Kuyucuoğlu için yapılan aramalar

Senem Kuyucuoğlu, Senem Kuyucuoğlu biyografi, Senem Kuyucuoğlu hayatı, Senem Kuyucuoğlu özgeçmişi, Senem Kuyucuoğlu hakkında, Senem Kuyucuoğlu doğum yeri, Senem Kuyucuoğlu fotoğraf, Senem Kuyucuoğlu video, Senem Kuyucuoğlu resim, Senem Kuyucuoğlu kimdir?, Senem Kuyucuoğlu kaç yaşında?, Senem Kuyucuoğlu nereli, Senem Kuyucuoğlu memleketi