FB TW GG PIN NWS
BioRank 5356

Kate Middleton

Doğum tarihi : 09.Ocak.1082
Kate Middleton kaç yaşında : 935
Kilo & Boy :
Burcu : Oğlak
Meslek :
Kate Middleton doğum yeri : İngiltere, Berkshire

Kate Middleton Biyografisi

Kate Middleton 9 Ocak 1982 yılında doğdu.

Catherine Elizabeth Middleton 9 Ocak 1982'de Reading, Berkshire'da doğdu. Middleton'ın babası Michael Francis eski bir havayolu yetkilisi ve harekât memuru, annesi ise Carole Elizabeth Goldsmith ise eski bir havayolu hostesi. Biri kız ( pippa Middleton ) diğeri erkek ( James )olmak üzere iki kardeşi var. Kate’in ailesi 1987 yılındındaki parti malzemeleri satan şirket sayesinde başarılı bir ticari girişime imza atmış. Aile, iş dolayısıyla 1984-86 arasında Michael Middleton’ın işi dolayısıyla Ürdün’de yaşadı.

Kate Middleton İskoçya’daki St Andrews üniversitesinde sanat tarihi bölümünde okumuş ve Prens William ile de burada tanışmış. Mezun olduktan sonra bir kıyafet zinciri olan Jigsaw’da aksesuar satınalma pozisyonunda çalışmış, ancak bir sene sonra işinden ayrılmış. İlişkilerinin İsviçre’de bir kayak tatilinde çekilen fotoğrafları ile duyulması ardından, Middleton kısa sürede ülkenin en çok fotoğraflanan kadınları arasına girdi. Prens William ile 2010 senesindeki nişanlanmalarına kadar geçen sürede medya tarafından yakın takibe alınan ilişkileri 2007-2008 seneleri arasında bir yıllık bir kesintiye uğramış. Beraber olduklari dönemde Kate Middleton Prens William’ın “resmi olmayan kız arkadaşı” sıfatıyla çeşitli kraliyet organizasyonlarına katılmış ve pek çok değişik medya organı tarafınu olarak nitelendirilmiştir.

Senelerden beri çalkantılı ilişkileriyle magazin sütunlarını renklendiren çift 2010 yılının ekim ayında Kenya’da yaptıkları bir tatil sırasında nişanlanarak İngiliz halkını merak ve heyacana boğmuş, 29 Nisan 2011′de West Minister Abbey’de yapılan kraliyet düğünüyle evlenerek herkesi bu meraktan kurtarmışlar.

Çift evlendikten sonra, gelenek olduğu üzere William'a düklük unvanı verildi, Kate Middleton da Cambridge düşesi oldu.

Kaynak:Biyografi.info

Kate Middleton için yapılan aramalar

Kate Middleton, Kate Middleton biyografi, Kate Middleton hayatı, Kate Middleton özgeçmişi, Kate Middleton hakkında, Kate Middleton doğum yeri, Kate Middleton fotoğraf, Kate Middleton video, Kate Middleton resim, Kate Middleton kimdir?, Kate Middleton kaç yaşında?, Kate Middleton nereli, Kate Middleton memleketi